Prestigio PWO101BK Bolsena otvírák na víno

Popis produktu

Automatická vývrtka Bolsena, na jedno nabití otevře až 80 láhví, kapacita baterie 500 mAh, doba nabíjení 4 hodiny, nůž na fólie, balení obsahuje provzdušňovač na přesycení vína, speciální zátku a USB kabel, černé provedení.

Prestigio PWO101BK Bolsena

  • Baterie: 1 ks
  • Aktuální kapacita baterie: 500 mAh
  • Plné nabití: 4 hod
  • Výstupní napětí: DC 3,7 V

Automatická vývrtka 

Automatická vývrtka Bolsena vás navždy zbaví starostí s únavným otevíráním láhví. Otevírání láhví už díky ní nikdy nebude problém. Stačí jen umístit vývrtku na láhev, stisknout tlačítko a za pár sekund můžete plnit sklenky oblíbeným vínem.

Otevře až 80 láhví bez nutnosti dobíjení 

Tato praktická a moderní automatická vývrtka vám ušetří spoustu starostí. Bolsena se stane skvělým pomocníkem jak na večírku u vás doma, tak i na veřejných akcích, protože dokáže otevřít 80 láhví bez nutnosti dobíjení.

Provzdušňovač a vakuová zátka na láhev 

Sada Bolsena obsahuje všechno potřebné pro profesionálního someliéra i k domácímu použití. Obsahuje například provzdušňovač na prosycení vína vzduchovými bublinami, aby se maximálně projevila jeho chuť, a speciální zátku, která odsává vzduch, těsně uzavírá láhev na víno a na dlouhou dobu zachovává špičkovou kvalitu vína.

Nůž na fólie 

Zapomeňte na nepraktické nástroje, které jste dříve používali k odstraňování etiket. Teď dostanete speciální nůž pro snadné a rychlé řezání fólie. Umístěte ho na hrdlo láhve, proveďte několik kruhových pohybů a stáhněte vnější obal.

Stylový design 

Vývrtka Bolsena díky svému minimalistickému provedení dokonale zapadne do interiéru malých kuchyní i slavnostních tanečních sálů. Tahle matně černá vývrtka se stane dokonalým dárkem pro všechny milovníky vína.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál plast
Typ doplňku otvírák na láhve

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Prestigio PWO101BK Bolsena otvírák na víno

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi