Prestigio Click & Touch 2 šedá


Klávesnice, Programovatelné klávesy, Lokalizace klávesnice: CZ/SK, Provedení: Bezdrátové, Bluetooth, Typ baterie: Li-Ion, šedá. Více info


Cena 1 990 Kč

Sleva 20 % z předcházející ceny: 2 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní bezdrátová klávesnice poslouží také jako touchpad a nezklame při celé řadě různých situací. Disponuje multimediálními posuvníky a můžete ji připojit až se 4 zařízeními najednou.

 

Snadno přizpůsobitelná

Klávesnici Prestigio Click & Touch 2 je chytré zařízení, které si můžete nastavit dle vlastního obrazu. Stačí využít aplikaci Clevetura, která poskytuje řadu možností, a to včetně přizpůsobení pozice dotykové oblasti, aktualizace firmwaru, změny nastavení citlivosti kurzoru, či konfigurace profilů pro různá zařízení.

Jednoduchá práce

S praktickými multimediálními posuvníky je sledování filmů, či poslech muziky mnohem pohodlnější. K nalezení požadovaného místa ve videu například stačí potáhnout prstem po levé části horního řádku klávesnice. Pravá část zase slouží ke komfortnímu nastavení zvukového rozsahu.

Pohodlí během psaní

Užijte si chvíle psaní s klavesnicí Prestigio Click & Touch 2. Psaní je s ní opravdu pohodlné, k čemuž přispívají mechanické nůžkové klávesy s optimálním 1,5mm zdvihem.

Připojení

Klávesnici můžete spojit až se čtyřmi zařízeními současně. Zajišťují to tři bezdrátové kanály Bluetooth a konektor USB-C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní Bluetooth
Podsvícení Ne
Typ použití Klasická
Provedení Bezdrátové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Lokalizace klávesnice CZ/SK

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Prestigio Click & Touch 2 šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi