Přenosné reproduktory

Připojte k mobilu a rozjeďte party kdekoli: v přírodě pod stanem, na chatě nebo třeba v parku. Koukněte na naši nabídku přenosných reproduktorů s Bluetooth, ale i rádiem nebo NFC. Spoustu produktů máme skladem a s dopravou zdarma.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 5 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Yenkee YSP 3000GN Hammer

YENKEE YSP 3000GN

Bezdrátový reproduktor, Barva khaki, 2 × reproduktor, RMS výkon: 20 W, Bluetooth, USB port, AUX vstup, Výstup pro sluchátka, Certifikace…


929 Kč

Bang & Olufsen BeoSound Explore kaštanový

BANG & OLUFSEN BS Explore CHEST

Bezdrátový reproduktor, Barva khaki, 1 × reproduktor, Bluetooth, Certifikace IP 67


5 990 Kč

JBL Go 3 kamuflážový

JBL GO 3 SQU

Bezdrátový reproduktor, Barva khaki, 1 × reproduktor, Typ reproduktoru: 1 - pásmové, RMS výkon: 4,2 W, Bluetooth, Certifikace IP 67, Typ…


1 069 Kč 949 Kč

Lexon Mino X zelený

LEXON MINO X

Bezdrátový reproduktor, Barva khaki, 1 × reproduktor, RMS výkon: 3 W, Bluetooth, Certifikace IPX7, Typ baterie: Li-Ion


999 Kč

Produkt nelze aktuálně doručit kurýrem ani na osobní odběr do prodejny.

Lexon Mino T zelený

LEXON MINO T

Bezdrátový reproduktor, Barva khaki, 1 × reproduktor, RMS výkon: 5 W, Bluetooth, Certifikace IPX4, Typ baterie: Li-Ion


1 299 Kč

Produkt nelze aktuálně doručit kurýrem ani na osobní odběr do prodejny.

O kategorii

Na co všechno je dobrý přenosný reproduktor

Přenosný reproduktor bývá nejčastěji krabička velikosti štangle uheráku. Dává se do stejné nabíječky jako mobil a na jedno nabití dokáže hrát klidně nějakých patnáct až dvacet hodin podle kapacity baterie. Přehraje vám cokoli, co do něj z flash disku nebo mobilu přes Bluetooth pustíte – MP3, Spotify i zvuk k videím z YouTube. Přenosné reproduktory s FM rádiem pak hrají dokonce i samy.

Samozřejmě, když se řekne přenosný reproduktor, nejspíš si představíte omladinu kývající hlavami v rytmu hip-hopu na předškolním plácku. Skvělá věc je to ale i pro všechny, kteří jezdí odpočívat na chalupu, na chatu nebo do kempu. Kam ho postavíte, tam hraje, zásuvka nezásuvka.

Přenosný reproduktor, to je zkrátka nástupce rádia na baterky pro 21. století. Lidé ho často mají doma, protože chtějí poslouchat hudbu nahlas bez sluchátek. A stejně tak poslouží klidně i jako autorádio ve starších autech, kam už nemá smysl nic instalovat.

Jak vybrat přenosný reproduktor

Pokud nemáte jasnou představu, dáme vám jednoduchou radu. Koukněte na naše nejprodávanější přenosné reproduktory a kupte ten, který nejlépe pasuje k vašemu rozpočtu. Je pro vás cena dokonce to hlavní? Tak koukněte na náš výprodej přenosných reproduktorů. Ale jestli máte aspoň hrubou představu, čtěte ještě chvíli dál.

Na velikosti záleží. Kapesní, malé přenosné reproduktory hrají jen o něco málo hlasitěji než běžný mobil. A když je pustíte naplno, kvalita zvuku zapláče. Zato se ovšem vejdou doslova do každé kapsy a batůžku.  Větší přenosné reproduktory s výkonem do 36 wattů zvládnou ozvučit i větší místnost, aniž by zvuk zněl jako z hrnce. Na pořádnou houseparty si ale pořiďte spíš party reproduktor.

Zásadní aspekt u přenosných reproduktorů je odolnost. Abyste se nemuseli bát, že kvůli jednomu pádu na zem, pár zrnkům prachu nebo lehké přeháňce bude veta po muzice, pořiďte si odolný přenosný reproduktor. Pro poslech doma samozřejmě odolnost řešit nemusíte, modely bez jakéhokoli stupně krytí navíc bývají elegantnější a designově nápaditější.