Překladače

Moderní hlasový překladač ovládá i desítky jazyků a pomůže vám, kdykoli to budete potřebovat. Pokud jste se dosud báli vydat na cesty kvůli jazykové bariéře, teď už můžete vyrazit.

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Ano
3,5 mm jack

Zobrazujeme 1 výsledek Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Langie S2 hlasový překladač

LANGIE S2

Náš tip

Hlasový překladač, Smart, Kapacita: 16 GB, Úhlopříčka: 1,08", Wi-Fi, Wi-Fi standardy: 802.11n, 802.11b, 802.11g, Bluetooth, Kapacita…


9 699 Kč 8 990 Kč

O kategorii

Hlasový překladač: Pomocník na cesty

Jak už jeho přívlastek „kapesní“ napovídá, když ho zrovna nebudete potřebovat, v pohodě ho schováte do kabelky nebo batůžku. Získá si vás svou chytrostí a kompaktními rozměry. A co teprve když začne mluvit!

Překladači dnes už nedělá problém práce s mluveným ani psaným slovem v desítkách jazyků včetně těch, které byste možná ani nečekali. Konverzace překládá v reálném čase, takže až se budete potřebovat na něco zeptat, odpovědi se vám dostane hned.

Ty nejlepší diktafony díky svým kapacitám hravě poslouží i jako diktafony, k přehrávání hudby a videí. Navíc vydrží i několik dní!

Hlasový překladač: Důležité parametry

Při výběru hlasového překladače sledujte počet ovládaných jazyků, Wifi standardy, Bluetooth, typ konektoru a přítomnost 3,5mm jacku, kompatibilitu s paměťovými kartami, vnitřní kapacitu a kapacitu baterie.

Také si můžete vybrat mezi klasickým překladačem a tím sluchátkovým. Tady už záleží jen na vašich prioritách.