Překladače

Moderní hlasový překladač ovládá i desítky jazyků a pomůže vám, kdykoli to budete potřebovat. Pokud jste se dosud báli vydat na cesty kvůli jazykové bariéře, teď už můžete vyrazit.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 1 výsledek Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Langie S2 hlasový překladač

LANGIE S2

Náš tip

Hlasový překladač, Smart, Kapacita: 16 GB, Úhlopříčka: 1,08", Wi-Fi, Wi-Fi standardy: 802.11n, 802.11b, 802.11g, Bluetooth, Kapacita…


9 699 Kč 8 990 Kč

O kategorii

Hlasový překladač: Pomocník na cesty

Jak už jeho přívlastek „kapesní“ napovídá, když ho zrovna nebudete potřebovat, v pohodě ho schováte do kabelky nebo batůžku. Získá si vás svou chytrostí a kompaktními rozměry. A co teprve když začne mluvit!

Překladači dnes už nedělá problém práce s mluveným ani psaným slovem v desítkách jazyků včetně těch, které byste možná ani nečekali. Konverzace překládá v reálném čase, takže až se budete potřebovat na něco zeptat, odpovědi se vám dostane hned.

Ty nejlepší diktafony díky svým kapacitám hravě poslouží i jako diktafony, k přehrávání hudby a videí. Navíc vydrží i několik dní!

Hlasový překladač: Důležité parametry

Při výběru hlasového překladače sledujte počet ovládaných jazyků, Wifi standardy, Bluetooth, typ konektoru a přítomnost 3,5mm jacku, kompatibilitu s paměťovými kartami, vnitřní kapacitu a kapacitu baterie.

Také si můžete vybrat mezi klasickým překladačem a tím sluchátkovým. Tady už záleží jen na vašich prioritách.