PowerCube Original USB síťový rozbočovač modrý

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

PowerCube KS000PU401 je zásuvka šitá na míru. Hledáte efektivní způsob jak vyřešit problém s nedostatečným počtem elektické zásuvek? Pak vás power cube jistě okouzlí. Můžete připojit až 4 zařízení najednou, včetně USB (2 porty). Power cube - to je moderní design klasické ROZBOČOVAČKY, kterou ocení každá domácnost. 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V), jednotlivé zásuvky se vzájemně neblokují, možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi, dětská pojistka, uzemnění.

Dodejte svému domovu či kanceláři šmrnc! 

  • Moderní designové pojetí rozbočovače elektrické energie, včetně 2 USB portů, v podání PowerCube Original USB.
  • 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V), jednotlivé zásuvky se vzájemně neblokují, možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi, dětská pojistka, uzemnění.

Proč je PowerCube Original USB jedinečná? 

  • DOSTUPNOST: 

Prakticky rozložené zásuvky, které můžete využívat všechny současně. Zapojená zařízení si vzájemně nepřekážejí jako u běžných prodlužovacích kabelů či rozboček. Komplikace nenastávají ani v případě připojení rozměrově nestandardních přívodů v podobě adaptérů či nabíječek na baterie.

  • DESIGN: 

Elegantní vzhled. Díky modernímu designu obohatí PowerCube každý interiér. Produktová řada PowerCube získala několik ocenění. Mezi nejvýznamnější řadíme Red Dot Design Award.

  • KAPACITA: 

Pohodlně zapojíte 4 elektrická zařízení a díky 2 USB portům můžete dobíjet vaše mobilní zařízení současně. Verze Original USB se zapojuje přímo do vaší zásuvky, případně ji můžete kombinovat s prodlouženými „Extended“ verzemi.

  • ROZŠÍŘENÍ: 

PowerCube je dodáván v různých variantách, což vám umožní vybrat řešení, které vyhovuje vašim potřebám nejvíce. Vytvářejte vlastní sestavy. Spojením více PowerCube získáte potřebnou kombinaci elektrických zásuvek a USB portů.

 

  • BEZPEČNOST: 

Všechny typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány v souladu s místními standardy. Produkty jsou uzemněny a obsahují dětskou pojistku. Konstrukce každé PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního ABS plastu odolného proti vzplanutí. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet zásuvek 5
Maximální proud 16 A

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze PowerCube Original USB síťový rozbočovač modrý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Marek

18. 11. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Vše v jednom
  • Praktické
  • Zajímavý design

Skvělý, jednoduchý, praktický