PowerCube Original USB 4z šedý


Rozbočovač, Maximální příkon: 3680 W, Maximální proud: 16 A, Počet zásuvek: 4. Více info


Cena 429 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 4 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

PowerCube Original USB je vybaven 4 zásuvkami s dětskou pojistkou a je vhodný pro vnitřní použití. Nabízí také dva USB porty pro nabíjení různých přenosných zařízení (tablet nebo mobilní telefon). Umožňuje rychlé nabíjení. Nachází se v bílo-šedém provedení. 4 zásuvky, 2 USB porty (2,1 A, 2× 5 V), jednotlivé zásuvky se vzájemně neblokují, možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi, dětská pojistka, uzemnění.

Dodejte svému domovu či kanceláři šmrnc! 

Moderní designové pojetí rozbočovače elektrické energie, včetně 2 USB portů, v podání PowerCube Original USB. 4 zásuvky (230 V~, 16 A, 3 680 W), 2 USB porty (2,1 A, 2× 5 V), jednotlivé zásuvky se vzájemně neblokují, možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi, dětská pojistka, uzemnění.

Proč je PowerCube Original USB jedinečný? 

DOSTUPNOST: 

Prakticky rozložené zásuvky, které můžete využívat všechny současně. Zapojená zařízení si vzájemně nepřekážejí jako u běžných prodlužovacích kabelů či rozboček. Komplikace nenastávají ani v případě připojení rozměrově nestandardních přívodů v podobě adaptérů či nabíječek na baterie.

DESIGN: 

Elegantní vzhled. Díky modernímu designu obohatí PowerCube každý interiér. Produktová řada PowerCube získala několik ocenění. Mezi nejvýznamnější řadíme Red Dot Design Award.

KAPACITA: 

Pohodlně zapojíte 4 elektrická zařízení a díky 2 USB portům můžete dobíjet vaše mobilní zařízení současně. Verze Original USB se zapojuje přímo do vaší zásuvky, případně ji můžete kombinovat s prodlouženými „Extended“ verzemi.

ROZŠÍŘENÍ: 

PowerCube je dodáván v různých variantách, což vám umožní vybrat řešení, které vyhovuje vašim potřebám nejvíce. Vytvářejte vlastní sestavy. Spojením více PowerCube získáte potřebnou kombinaci elektrických zásuvek a USB portů.

 

BEZPEČNOST: 

Všechny typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány v souladu s místními standardy. Produkty jsou uzemněny a obsahují dětskou pojistku. Konstrukce každé PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního ABS plastu odolného proti vzplanutí. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet zásuvek 4
Maximální proud 16 A
Maximální příkon 3680 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PowerCube Original USB 4z šedý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi