PowerCube Extended USB (zelený)

519 Kč ? Ušetříte 15 % 439 Kč

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 43,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Základní koncept POWERCUBE EXTENDED USB v zeleno-bílém provedení nabízí 4 zásuvky a 2 USB porty. Verzi Original USB lze zapojit samostatně nebo libovolně kombinovat s verzemi Extended a Extended USB. Konstrukce je vyrobena z kvalitního ABS plastu. 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V), 1.5m prodlužovací kabel, montážní dok, jednotlivé zásuvky se vzájemně neblokují, možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi, dětská pojistka, uzemnění. Zobrazit celý popis

 • Sleva 15 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Dodejte svému domovu či kanceláři šmrnc!

 • Moderní designové pojetí prodlužovacího přívodu, včetně 2 USB portů, v podání PowerCube Extended USB. 
 • 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V), 1.5m prodlužovací kabel, montážní dok, jednotlivé zásuvky se vzájemně neblokují, možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi, dětská pojistka, uzemnění.

Proč je PowerCube Extended USB jedinečná? 

 • DOSTUPNOST:

Prakticky rozložené zásuvky, které můžete využívat všechny současně. Zapojená zařízení si vzájemně nepřekážejí jako u běžných prodlužovacích kabelů či rozboček. Komplikace nenastávají ani v případě připojení rozměrově nestandardních přívodů v podobě adaptérů či nabíječek na baterie.

 • DESIGN: 

Elegantní vzhled. Díky modernímu designu obohatí PowerCube každý interiér. Produktová řada PowerCube získala několik ocenění. Mezi nejvýznamnější řadíme Red Dot Design Award.

 • KAPACITA: 

Pohodlně zapojíte 4 elektrická zařízení a díky 2 USB portům můžete dobíjet vaše mobilní zařízení současně. Verze Extended USB vám umožní přiblížit zdroj elektrické energie na zvolené místo. Lze kombinovat s ostatními PowerCube verzemi.

 • UMÍSTĚTĚ KDEKOLIV: 

PowerCube Extended USB, jak již název napovídá, disponuje prodlužovacím kabelem o délce 150 cm.
Na stůl, pod stůl, na zeď… jednoduše kdekoliv mějte zásuvku vždy na dosah. Verze Extended USB obsahuje v balení montážní dok pro snadné umístění. Pokud budete potřebovat změnit místo uchycení, jednoduše odlepte lehce odnímatelnou pásku a dok umístěte jinde. 

 • ROZŠÍŘENÍ: 

PowerCube je dodáván v různých variantách, což vám umožní vybrat řešení, které vyhovuje vašim potřebám nejvíce. Vytvářejte vlastní sestavy. Spojením více PowerCube získáte potřebnou kombinaci elektrických zásuvek a USB portů.

 

 • BEZPEČNOST: 

Všechny typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány v souladu s místními standardy. Produkty jsou uzemněny a obsahují dětskou pojistku. Konstrukce každé PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního ABS plastu odolného proti vzplanutí. 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Délka kabelu 1,5 m
 • On/Off vypínač Ne

Další vlastnosti

Značka: Power cube
Počet zásuvek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zelená
Šířka: 7,7 cm
Hmotnost: 483 g
Výška: 11,7 cm
Hloubka: 7,7 cm

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Funkce

On/Off vypínač: Ne

Energetické údaje

Jmenovitý proud: 16 A
Maximální příkon: 3680 W
Napětí: 250

Ostatní

Kód produktu: EXTENDED USB - GREEN

Všechny parametry

Recenze PowerCube Extended USB (zelený)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Hana, 31.12.2019

 • Veliká spokojenost a nezabírá moc místa.

Příslušenství k PowerCube Extended USB (zelený)