PowerCube Extended USB 1,5m 4z červený

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Základní koncept PowerCube Extended USB v bílo-červeném provedení nabízí 4 zásuvky a 2 USB porty. Verzi Original USB lze zapojit samostatně nebo libovolně kombinovat s verzemi Extended a Extended USB. Konstrukce je vyrobena z kvalitního ABS plastu. 4 zásuvky (250 V~, 16 A, 3 680 W), 2 USB porty (2,1 A, 2× 5 V), 1,5m prodlužovací kabel, montážní dok, jednotlivé zásuvky se vzájemně neblokují, možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi, dětská pojistka, uzemnění.

Dodejte svému domovu či kanceláři šmrnc!

Moderní designové pojetí prodlužovacího přívodu, včetně 2 USB portů, v podání PowerCube Extended USB. 4 zásuvky (250 V~, 16 A, 3 680 W), 2 USB porty (2,1 A, 2× 5 V), 1,5m prodlužovací kabel, montážní dok, jednotlivé zásuvky se vzájemně neblokují, možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi, dětská pojistka, uzemnění.

Proč je PowerCube Extended USB jedinečný? 

DOSTUPNOST:

Prakticky rozložené zásuvky, které můžete využívat všechny současně. Zapojená zařízení si vzájemně nepřekážejí jako u běžných prodlužovacích kabelů či rozboček. Komplikace nenastávají ani v případě připojení rozměrově nestandardních přívodů v podobě adaptérů či nabíječek na baterie.

DESIGN: 

Elegantní vzhled. Díky modernímu designu obohatí PowerCube každý interiér. Produktová řada PowerCube získala několik ocenění. Mezi nejvýznamnější řadíme Red Dot Design Award.

KAPACITA: 

Pohodlně zapojíte 4 elektrická zařízení a díky 2 USB portům můžete dobíjet vaše mobilní zařízení současně. Verze Extended USB vám umožní přiblížit zdroj elektrické energie na zvolené místo. Lze kombinovat s ostatními PowerCube verzemi.

UMÍSTĚTĚ KDEKOLIV: 

PowerCube Extended USB, jak již název napovídá, disponuje prodlužovacím kabelem o délce 150 cm. Na stůl, pod stůl, na zeď… jednoduše kdekoliv mějte zásuvku vždy na dosah. Verze Extended USB obsahuje v balení montážní dok pro snadné umístění. Pokud budete potřebovat změnit místo uchycení, jednoduše odlepte lehce odnímatelnou pásku a dok umístěte jinde. 

ROZŠÍŘENÍ: 

PowerCube je dodáván v různých variantách, což vám umožní vybrat řešení, které vyhovuje vašim potřebám nejvíce. Vytvářejte vlastní sestavy. Spojením více PowerCube získáte potřebnou kombinaci elektrických zásuvek a USB portů.

 

BEZPEČNOST: 

Všechny typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány v souladu s místními standardy. Produkty jsou uzemněny a obsahují dětskou pojistku. Konstrukce každé PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního ABS plastu odolného proti vzplanutí. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Délka kabelu 1.5 m
On/Off vypínač Ne
Počet zásuvek 4
Maximální proud 16 A
Maximální příkon 3680 W

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze PowerCube Extended USB 1,5m 4z červený

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Eva

4. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáOldřich

8. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Nejen designová rozdvojka ale i nabíječka na mobil.
  • Při nabíjení mobilu je slyšet "vrčení" trafa. Doporučuji nemít ji bezprostředně někde u místa, kde se spí

Co jsem očekával to plní a ještě vypadá dobře. Spokojenost.