Power Cube Rewirable USB

Rozbočovací zásuvka PowerCube 240V, CEE7 (vidlice), rewirable (s možností napojení síťového kabelu), 2 x USB port, šedá, 4 zásuvky, vyměnitelná proudová ochrana Zobrazit celý popis

Popis produktu

POWER CUBE Rewirable USB + Travel Plugs

Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače se dvěma USB porty v jednom.

Obsahuje 4 zásuvky (250V ~, 10A, 2500W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V), 4 výměnné koncovky do celého světa, vyměnitelnou proudovou pojistku, dětskou pojistku, uzemnění a kompatibilitu s IEC kabely. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.

Prakticky rozložené zásuvky, které můžete využívat všechny současně. Připojená zařízení si navzájem nepřekážejí jako u běžných prodlužovacích kabelů nebo rozboček. Komplikace nenastávají ani v případě připojení rozměrově nestandardních přívodů v podobě adaptérů či nabíječek na baterie.

Pohodlně zapojíte 4 elektrické přístroje a díky 2 USB portem můžete dobíjet vaše mobilní zařízení současně. Verze ReWirable se zapojuje přímo do zásuvky doma nebo v zahraničí, případně ji můžete kombinovat s prodlouženými "Extended" verzemi.

Balení obsahuje 4 výměnné koncovky, které využijete na celém světě. Nejpopulárnější destinace: Evropa, Velká Británie, USA a Japonsko, Austrálie a Čína.

Má celosvětově rozšířenou IEC koncovku. Zapojením kabelu, např. od starého počítače nebo tiskárny, vytvoříte prodlužovací přívod. Velkou výhodou je skutečnost, že si sami vyberete délku a barvu kabelu.

PowerCube je uzemněn a obsahuje dětskou pojistku. Konstrukce PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního a odolného ABS plastu.

Nedílnou součástí PowerCube je 10A výměnná proudová pojistka.

Technická specifikace

  • Barva: šedá
  • Vstupní napětí: 110 - 240V; 10A
  • Počet výstupů: 4
  • Počet USB portů: 2 x 5V (2,1A)
  • Kabel: ne
  • Uzemnění: ano
  • Dětská pojistka: ano
  • Proudová pojistka: ano (10A)

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet zásuvek 4
  • Maximální příkon 3680 W

Další vlastnosti

Značka: Power cube
? Stupeň krytí: IP 22
Počet zásuvek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šírka: 8 cm
Hmotnosť: 430 g
Výška: 15 cm
Hloubka: 8 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1x rozbočovač, 4 výměnné koncovky

Funkce

On/Off vypínač: Ne

Energetické údaje

Maximální příkon: 3680 W
Napětí: 250

Ostatní

Kód produktu: 8719186009326

Všechny parametry

Recenze Power Cube Rewirable USB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Power Cube Rewirable USB