PowerCube Extender Remote Set černý

649 Kč ? Ušetříte 31 % 448 Kč

Nákupem získáte 4,48 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a dálkově ovladatelný rozbočovač PowerCube Extended Remote Set. Je to jedinečné řešení s dálkově ovladatelným prodlužovacím přívodem a možností Multipárovania. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova nebo kanceláře. Moderní barevná sladěnost se hodí do každého interiéru. PowerCube Extended Remote Set nabízí 4 zásuvky (230V ~, 16A, 3680W), funkci ON/OFF, DÁLKOVÝ OVLADAČ, 1.5m dlouhý prodlužovací kabel, montážní dok, dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí si. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 31 %

Popis produktu

Čím je PowerCube Extended REMOTE SET jedinečný?

DOSTUPNOST

Prakticky rozložené zásuvky, které můžete využívat všechny zároveň. Zapojené zařízení si vzájemně nepřekážejí jako u běžných prodlužovacích kabelů či rozboček. Komplikace nenastávají ani v případě připojení rozměrově nestandardních přívodů v podobě adaptérů či nabíječek na baterie.

DESIGN

Elegantní vzhled. Díky modernímu designu obohatí PowerCube každý interiér. Produktová řada PowerCube získal několik ocenění. Mezi nejvýznamnější řadíme Red Dot Design Award.

KAPACITA

Pohodlně zapojíte 4 elektrická zařízení. Verze Extended REMOTE Set vám umožní přiblížit zdroj elektrické energie na zvolené místo. Možnost kombinovat s ostatními PowerCube verzemi.

VŠE JEDNÍM STISKEM

Designové rozbočovače PowerCube přicházejí s vychytanou novinkou PowerCube EXTENDED REMOTE Set.
Hlavním znakem produktové řady "REMOTE" je velké oranžové tlačítko, pomocí kterého lze ovládat všechny funkce. Jedním tlačítkem připojíte / odpojíte PowerCube od zdroje elektrické energie, a tak jistě spárujete s dálkovým ovladačem PowerREMOTE.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Využijte nejnovější technologii z repertoáru chytré domácnosti! Ovládejte vaše zásuvky na dálku! Dálkový ovladač PowerREMOTE můžete spárovat s libovolným počtem PowerCube "REMOTE" a ovládat tak celý dům, byt či kancelář z jednoho místa v téže chvíli.

EKOLOGIE - DÁLKOVÝ OVLADAČ nepotřebuje baterie

Signál je vysílán samotným stisknutím tlačítka. Dosah ovladače je až 20 metrů.

NANO PODLOŽKA na jednoduché a opakovatelné nalepení ovladače na libovolnou plochu je použita nano podložka.

OVLÁDEJ MĚ NOHOU - unikátním nášlapným "Step on" tlačítkem na dálkovém ovladači PowerREMOTE můžete zapínat a vypínat PowerCube REMOTE na dálku stisknutím tlačítka rukou nebo chodidlem.

MULTIPÁROVATEĽNOSŤ

Unikátnost PowerCube "REMOTE" nacházíme v její párovacím systému. Spárujte několik dálkových ovladačů s jednou PowerCube REMOTE, stejně jako několik PowerCube REMOTE s jedním dálkovým ovladačem PowerREMOTE. Princip je vždy stejný. Stačí jen stisknout tlačítko na PowerCube REMOTE na dobu 5 sekund, dokud nezačne blikat LED kontrolka, a následně stisknout tlačítko na dálkovém ovladači PowerREMOTE. Tento krok opakujete s každou další PowerCube REMOTE, případně dálkovým ovladačem PowerREMOTE. Podrobný návod je na etiketě nebo na www.powercube.cz/navody/

UMÍSTĚTE KDEKOLI

PowerCube Extended REMOTE, jak již název napovídá, disponuje prodlužovacím kabelem délky 1,5 m.
Na stůl, pod stůl, na stěnu ... prostě kdekoli mějte zásuvku vždy na dosah. Verze Extended REMOTE Set obsahuje v balení montážní dok na jednoduché umístění. Pokud budete potřebovat změnit místo uchycení, jednoduše odlepíte snadno odnímatelnou pásku a dok umístěte jinde.

ROZŠÍŘENÍ

PowerCube je dodávána v různých variantách a barvách. Jednoduchým spojením s dalšími produkty PowerCube, vytvoříte kombinaci, která vám bude nejvíce vyhovovat. Sami si vyberete kolik potřebujete elektrických zásuvek a USB portů pro napájení vašich elektrických zařízení.

BEZPEČNOST

Všechny typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány na základě přísných kritérií. Produkty jsou uzemněny a obsahují dětskou pojistku. Konstrukce každé PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního a odolného ABS plastu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Barva: černá/oranžová
Vstupní napětí: 110 - 240V; 16A
Počet výstupů: 4
Dosah ovladače: až 20m
Kabel: Ano
Montážní dok: Ano
Uzemnění: Ano
Dětská pojistka: Ano

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet zásuvek 4
  • Jmenovitý proud 16 A
  • Maximální příkon 3680 W

Další vlastnosti

Značka: Power cube
Počet zásuvek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 518 g

Funkce

On/Off vypínač: Ano

Energetické údaje

Jmenovitý proud: 16 A
Maximální příkon: 3680 W
Napětí: 230

Ostatní

Kód produktu: 8719186001863

Všechny parametry

Recenze PowerCube Extender Remote Set černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k PowerCube Extender Remote Set černý