Pouzdra a obaly na tablety Lenovo

Tablet Lenovo, to je radost, že? Špičkový pomocník i zdroj zábavy vám bude skvěle sloužit, když ho nenecháte na holičkách při každé cestě a během otřesů. S pouzdrem nebo obalem se vám jen tak nepoškodí a nerozbije.

Kategorie produktů

O kategorii

Pouzdro na tablet: První nezbytná investice

Může vám být bezkonkurenčním společníkem, když se o něj budete dobře starat. A že toho moc nepotřebuje! Tablet Lenovo musíte jen ochránit před většími otřesy, poškrábáním nebo poničením displeje i těla. Od toho jsou tu pouzdra a obaly na tablety, včetně těch od značky Lenovo. Stačí si vybrat.

Knížkové pouzdro a kryt. V čem je rozdíl?

Knížkové pouzdro perfektně ochrání váš tablet ze všech stran, můžete si z něj během okamžiku udělat funkční stojánek a ke všemu vypadá tak elegantně, že se z něj rázem stává módní doplněk.

Jestli už máte na displeji tabletu nasazené tvrzené sklo nebo ochrannou fólii, stačí si k němu dokoupit jen zadní kryt. Tak budete mít chráněné obě části tabletu i jeho strany. I ze zadního krytu Lenovo si pak můžete vytvořit stojánek, když si budete chtít užít svůj oblíbený seriál nebo film.

Jestli hodně cestujete a předpokládáte, že by váš tablet mohl být v ohrožení, podívejte se radši po odolném krytu, který už se o bezpečí postará.

Úhlopříčka, materiál a barva obalu na tablet

V pořadí druhým nejdůležitějším parametrem vašeho výběru by měla být úhlopříčka. Ujistěte se, že si vybíráte podle velikosti svého tabletu, aby mu vybraný ochranný prostředek padl jako ulitý. Jen tak totiž může doopravdy fungovat.

Co se materiálu týče, vybírejte ho obezřetně. Umělá kůže vypadá elegantně, TPU je zase vysoce odolný plast s vyztuženými skleněnými vlákny. Plast je o něco levnější variantou, ale stále dokáže plnit svou funkci.

A nakonec je tu i barva. Zatímco my dospělí dáváme přednost černé nebo šedé, děti a odvážnější z nás si udělají radost modrou nebo růžovou.