Port Designs Chicago Evo batoh na 15,6" notebook a 10,1" tablet


Barva: černá, Do velikosti: 15.6 ",


Cena 3 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 36,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Batoh na kolečkách Port Designs Chicago Evo je určen pro 15,6" notebook a 10,1" tablet. Nabízí propracovaný design s velkým úložným prostorem. Vejdou se do něj nejen zařízení s potřebným příslušenstvím, ale také oblečení, což je výhodou při cestování. K uzavírání slouží zipy. Díky nastavitelným polstrovaným popruhům a měkké zadní části je nošení elegantního batohu komfortní. Můžete ho používat tradičně jako batoh na ramena, ale také jako kufr. K tomu slouží vestavěná kolečka a nastavitelná ručka. Přínosem je pevná spodní část s kolečky, která odolává nárazům.

Port Designs Chicago Evo - batoh 2 v 1

Batoh Port Designs Chicago Evo v černé barvě přichází s výjimečným designem a bohatým úložným prostorem. Do vnitřního obsahu se vejde vše, co na cesty se svým zařízením potřebujete. Je určen pro 15,6" notebook a 10,1" tablet. Praktické zpracování a navržení úložné části má přihrádky na pera, externí nabíječku, zápisník, USB klíče a jiné doplňky. Komfortní nošení vám zajistí hned několik vylepšení. Jedním z nich jsou nastavitelné polstrované popruhy a měkká zadní část.

Výhodou batohu jsou vestavěná kolečka a nastavitelná ručka, díky čemuž jej můžete používat i jako kufr. Toto designové provedení oceníte při cestování s větší kapacitou úložného obsahu. Batoh obsahuje prostornou přihrádku i na oblečení. Pokud se rozhodnete pro tradiční nošení na rameni, zadní otevírací částí na zip můžete kolečka a ručku zakrýt.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá
Do velikosti 15.6 "

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Port Designs Chicago Evo batoh na 15,6" notebook a 10,1" tablet

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno