Port Design Zurich taška na notebook 13,3-14" červená

Popis produktu

Designová taška na notebook od francouzského výrobce Port Design vyniká kvalitním a moderním provedením. Při výrobě byla použita umělá kůže a 150 D polyester, takže je zaručena vysoká ochrana vašeho zařízení a vašich osobních věcí. Taška ochrání vaše věci i v případě lehkého deště. V přední části se nachází dvě kapsy na osobní věci a příslušenství. Hlavní kapsa poskytuje dostatek prostoru pro notebook s velikostí displeje 13,3-14". Nechybí polstrované rukověti, popruh přes rameno a popruh pro uchycení na madlo cestovního kufru. Barva červená.

Stylový design

Port Design Zurich je moderně zpracovaná taška na notebook, která poskytne skvělou ochranu vašemu zařízení. Francouzský výrobce Port design navrhl tuto tašku pro všechny vyznavače módy. Taška je vybavena odnímatelným ramenním popruhem, který má protiskluzovou část. Na vrchu tašky jsou také měkké rukověti. Výhodou je i popruh, který vám umožní bezpečně připevnit tašku na teleskopické madlo vašeho cestovního kufru. 

Kvalitní provedení

Kombinace umělé kůže a polyesteru zaručuje perfektní ochranu vašeho notebooku při častém přenášení. Taška odolá i méně intenzivnímu dešti, takže se nemusíte bát o svou elektroniku ani za nepřízně počasí. V přední části se nachází dvě kapsy, do kterých si můžete vložit příslušenství a osobní věci. Hlavní část poskytne dostatek místa pro váš MacBook nebo jiné notebooky s velikostí displeje 13,3-14". Do této části můžete vložit i své dokumenty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva červená
Do velikosti 14 "

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Port Design Zurich taška na notebook 13,3-14" červená

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi