Popcornovače

Dopřejte si čerstvý popkorn z domácího popkornovače. Uvidíte, že je jeho chuť mnohem lepší, než když si připravíte popkorn v mikrovlnce. Nic nepřipálíte a ještě si jej ochutíte tak, jak chcete. Domácí popkorn doplní sledování nejnovějšího filmu na Netflixu. Už se vám sbíhají sliny?

Kategorie produktů

O kategorii

Domácí popkornovač si zamilujete

Předem upozorňujeme, že domácí popkorn je vysoce návykový. Příprava popkornu v popcornovači je velmi jednoduchá, obejde se téměř bez vaší pomoci a nic nepřipálíte. A navíc je zdravější než v mikrovlnce nebo v hrnci, protože třeba horkovzdušné popkornovače připravují popkorn jen s pomocí horkého vzduchu. Všichni ale víme, že máslo na popkorn prostě patří a solí taky nešetřete. 

Všechny popkornovače připraví misku vypukané kukuřice za méně než 3 minuty. Novou várku popkornu tak stihnete připravit i během pauzy na reklamy.

Nestyďte se za další kuchyňský spotřebič a pořiďte si retro popkornovač, který bude na lince fungovat i jako stylový doplněk. A pokud už nemáte na lince místo, protože na ní stojí pomalý hrnec, rýžovar a kontaktní gril, potěší vás i to, že jsou domácí popkornovače velmi skladné.

Cena popkornovače je nízká

Ty, kteří u vás v rodině drží rodinnou kasu potěší i to, že většinu popkornovačů pořídíte do 1000 Kč.

Příprava popkornu v domácím popkornovači vás navíc vyjde mnohem levněji než pytlík brambůrků. Zrnka kukuřice už koupíte i v běžném supermarketu a nebo na internetu. Na specializovaných eshopech pak najdete oblíbené a velmi návykové sýrové příchutě i ingredience na sladký popkorn. 

Až se stanete opravdovým vyznavačem domácího popkornu, mějte také na paměti to, že existují dvě odrůdy kukuřice, které se hodí na přípravu popkornu:

  • Butterfly (motýlková kukuřice) je vhodnější pro přípravu slaného popkornu.
  • Mushroom (hříbková kukuřice) je naopak vhodnější pro přípravu sladkého popkornu.