Polti Vaporetto 3 Clean


Objem: 0.5 L, Maximální příkon: 1800 W,


Cena 8 990 Kč

89,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Polti Vaporetto 3 Clean je zařízení 3 v 1: parní mop pro čištění všech typů podlah, cyklónový vysavač a přenosný parní čistič přinese revoluci do každodenního úklidu. S maximálním příkonem 1 500 W a principem využívání páry vysaje a vydezinfikuje všechny podlahy a omyvatelné povrchy. Dokáže odstranit až 99,9 % virů a bakterií. Poslouží vám k vysávání a zároveň parnímu čištění všech podlah, jedním tahem. S přenosným parním čističem můžete také důkladně dezinfikovat všechny omyvatelné povrchy v domácnosti, jako jsou koupelnové a dřezové baterie, koupelnové doplňky, varné desky, zrcadla, okna a mnoho dalšího. Připraven k použití je za necelých 30 sekund. Bohaté příslušenství zaručuje jeho univerzální využití v každé domácnosti.

Polti Vaporetto 3 Clean

 • Parní mop s vysáváním: vysává a sanitizuje povrchy horkou párou
 • Vyjímatelný, přenosný parní čistič
 • Cyklónová technologie vysávání
 • 3 stupně regulace množství páry
 • Univerzální hadříky na vytírání všech typů podlah
 • 9 příslušenství pro čištění malých povrchů
 • Připraven do 30 vteřin

Maximálně účinný - bez kompromisů

Cyklónový vysavač, parní mop a přenosný parní čistič - to je Polti Vaporetto 3 Clean, který obsahuje 3 přístroje v jednom. Čistí a vysává podlahy a dezinfikuje malé povrchy parou, pro úklid domova s maximální účinností a bez kompromisů.

Dezinfikuje podlahy jedním tahem

Polti Vaporetto 3 Clean je parní mop s vysavačem, který v mžiku vyčistí celý dům. Hledáte chytré řešení, které zkrátí čas čištění vaší podlahy na poloviční dobu? Vyberte si nastavení vysávání a parní čištění v jednom, tak vysajete prach a nečistoty a zároveň dezinfikujete podlahy vašeho domova jedním tahem.

Pro všechny povrchy

Přenosný parní čistič vám pomůže dezinfikovat mnoho různých povrchů, díky 9 nástavcům můžete parou čistit koupelnové a dřezové baterie, spáry mezi kachličkami, varné desky, zrcadla, gauče, čalouněný nábytek a mnoho dalšího.

Silný a výkonný

Polti Vaporetto 3 Clean výborně vyčistí všechny podlahy ve vašem domě, od dřevěných podlah po kachličky. Pokud je použit jako vysavač, Polti Vaporetto 3 Clean vám pomůže perfektně vysát prach a nečistoty ze všech podlah díky své cyklonové technologii. Dlouhá elektrická šňůra umožní maximální volnost pohybu.

Efektivní a zdravý úklid

Parní čištění umožňuje důkladně dezinfikovat všechny povrchy jednoduchým a ekologickým způsobem bez drahých chemických čisticích prostředků. Polti Vaporetto 3 Clean je parní mop 3 v 1, který zničí až 99,9 % virů a bakterií ze všech podlah, pro efektivnější a zdravější úklid.

** Vaporetto parní mop zničí 99,9 % všech běžných virů a bakterií, jako jsou Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica, pokud byly povrchy předtím dobře vysáty a parní mop je používán v souladu s návodem k použití.

Správná dávka páry pro každý povrch

3 různá nastavení páry Polti Vaporetto 3 Clean jsou ideální k důkladnému čištění všech povrchů, k odstranění odolné nečistoty, a to i na těch nejcitlivějších površích, jako je dřevo nebo parkety.

Lesklá a čistá okna i skla

Umývat skla a okna párou? S Polti Vaporetto 3 Clean je to možné! Napaříte povrch, aby se rozpustila špína a mastnota, a poté připevníte násadu na umývání oken, kterou se odstraní špína a zbytková voda. Výsledkem je krásně čistý a lesklý povrch.

Ideální pro úklid na poslední chvíli

Polti Vaporetto 3 Clean je připraven k práci v několika sekundách: za pouhých 30 sekund je připraven vydat páru a odnímatelnou nádobu na vodu můžete naplnit kdykoliv, stačí jen voda z kohoutku.

Pohodlné uskladnění

Když je úklid hotov, Polti Vaporetto 3 Clean může být poté snadno uskladněn. S bezsáčkovou cyklonovou technologií můžete zásobník prachu vyjmout a jednoduše ho po úklidu vysypat. Ve vertikální klidové poloze jej můžete uskladnit i v malých prostorách. Látkové návleky se mohou prát v pračce až na 40 °C.

Příslušenství

3 LÁTKOVÉ NÁVLEKY NA PODLAHU

 • Látkové návleky z mikrovlákna snadno setřou nečistotu, kterou pára uvolnila.

MALÝ NÁVLEK Z MIKROVLÁKNA

 • Měkký látkový návlek je možno použít na všechna přiložená příslušenství - zachytí nečistotu, kterou rozpustila pára.

PRUŽNÁ PARNÍ HADICE

 • Tato pružná parní hadice je 1,2 m dlouhá.
 • Můžete ji použít samostatně nebo v kombinaci s jinými nástavci, čímž se rozšíří možnosti a flexibilita použití celého výrobku, aby bylo možno dosáhnout i na ta nejhůře dostupná místa.

PARNÍ HUBICE

 • Zúženou parní hubicí prochází koncentrovaný proud páry, který umožní efektivní čištění konkrétního místa.

NÁSTAVEC NA UMÝVÁNÍ OKEN

 • K odstranění mastnoty a k parnímu čištění oken, skel a skleněných povrchů.

KULATÝ KARTÁČ S MĚDĚNÝMI VLÁKNY

 • Je navržen pro důkladné čistění povrchů, na kterých je odolná, těžce odstranitelná nečistota.

2 NYLONOVÉ KULATÉ KARTÁČKY

 • Kartáčky s nylonovými vlákny odstraní důkladně veškerou nečistotu a zanechají povrchy vyčištěné do hloubky.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K ČISTĚNÍ SPÁR

 • Nejlepší kartáč na čištění spár mezi kachličkami nebo také na čištění v těsných prostorách.

NÁSTAVEC NA ČALOUNĚNÉ PŘEDMĚTY

 • Použijte se speciálním malým návlekem na čištění veškerých povrchů potažených látkou: gaučů, křesel, polštářů, matrací, interiérů aut.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 0.5 L
Maximální příkon 1800 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Polti Vaporetto 3 Clean

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno