Polti Moppy Red


Objem: 0.7 L, Maximální příkon: 1500 W,


Cena 3 290 Kč

32,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Parní mop Polti Moppy Red se skládá z napařovací základny a flexibilního bezdrátového mopu vyrobeného z eloxovaného hliníku. Pomocí základny nahřívá utěrku na mopu a přírodní silou páry čistí do hloubky všechny typy podlah a vertikální plochy v domácnosti. Dokáže odstranit 99,99 % bakterií, virů a choroboplodných zárodků bez nutnosti použití chemických prostředků. Úchyty na široké čisticí ploše zajistí, že se už nebudete muset ohýbat a ručně nasazovat a sundávat utěrky. Moppy je efektivní, praktický a je ihned připraven k použití (10 sekund), díky snadnému nahřívání páry a lehkému mopu. Šířka čisticí plochy: 39 × 9 cm. Kapacita zásobníku na vodu: 0,7 litru.

Polti Moppy Red

 • Čistí a dezinfikuje pomocí nahřáté utěrky
 • Odstraňuje a eliminuje 99,99 % bakterií, virů a choroboplodných zárodků
 • Nepoužívá chemické čisticí prostředky
 • Na všechny typy podlah a vertikálních ploch (dveře, stěny)
 • Elektrostatické návleky k zachycení prachu
 • Okamžitě suchá podlaha beze šmouh
 • Připraveno během 10vteřin
 • Kapacita nádoby 0,7 litru
 • Neomezená pracovní doba
 • Bezdrátový mop z eloxovaného hliníku s teleskopickým nástavcem
 • Široká čisticí plocha: 39 × 9 cm 
 • Vyrobeno v Itálii

Čistota a dezinfekce v pár krocích

Naplňte nádrž kohoutkovou vodou a během 10vteřin je parní čistič Polti Moppy Red připraven k použití. Utěrku z mikrovlákna nahřejte v základně a pusťte se do čištění: návlek nahřátý horkou parou snadno zachytí a vyčistí veškerou špínu a bakterie. Bezdrátový mop je neuvěřitelně lehký a flexibilní, takže se dostanete i do obtížně přístupných rohů a zákoutí. Přiložte mop znovu na nahřívací stanici a eliminujte tak 99,99 % bakterií, virů a choroboplodných zárodků.

Jednoduše a efektivně

S Moppy zažijete nový pocit z čistého domova. Testy provedené nezávislou laboratoří prokázaly dvojí účinnost Moppy: zachycuje 99,99 % bakterií, virů a choroboplodných zárodků ze všech povrchů a zároveň je díky přírodní síle páry ničí. Zelená kontrolka na napařovací základně indikuje odstranění bakterií a choroboplodných zárodků a vydezinfikovaný návlek.

Na všechny povrchy

Moppy si poradí se všemi povrchy (dlaždice, mramor, parkety), včetně vertikálních (stěny, dveře, kabinety). Díky velké čisticí ploše mopu trvá úklid podstatně kratší dobu.

Kompaktní a lehký

Moppy je kompaktní a lehoučký. Dokážete s ním snadno manipulovat i jednou rukou a díky ergonomicky tvarovanému nástavci se drží pohodlně. Dejte sbohem čvachtání a těžkým kýblům s vodou. Bezdrátový ultralight mop z eloxovaného hliníku garantuje nejvyšší flexibilitu: teleskopický nástavec se plně přizpůsobí výšce osoby, zatímco 360° aretace a široká, tenká čisticí plocha vám pomohou dosáhnout i do těch nejhůře dostupných koutů v domácnosti.

Suchá podlaha beze šmouh

Speciální utěrky z mikrovlákna v kombinaci s přírodní silou páry rovnoměrně čistí a vysouší uklízenou plochu. Vyhnete se tak nepěkným a viditelným šmouhám.

Bez kontaktu s nečistotami

Nemusíte se ohýbat a ručně sundávat nebo nasazovat utěrky na mop. Stačí umístit mop nad návlek a lehce zatlačit, tím se návlek sám připevní a čistič je připraven k použití. Při jeho sundávání stačí nohou sešlápnout štítek.

Žádná chemie

Moppy promění obyčejnou kohoutkovou vodu v páru, pomocí které účinně čistíte bez chemických čisticích prostředků a tím chráníte sebe i své životní prostředí. Navíc s 0,7 l vody dokážete vyčistit až 200 m2, což je oproti tradičním čisticím přístrojům mnohem více.

Síla mikrovlákna

Utěrky z mikrovláken jsou vysoce účinné k zachycení a udržení veškerých nečistot, bakterií a jejich zárodků ze všech povrchů i vertikálních ploch: jsou vyrobeny z odolných a flexibilních vláken, pro které je charakteristická vysoká savost.

Zbaví vás i prachu

Moppy s pomocí elektrostatických návleků spolehlivě zachycuje i prach. Návlek díky svému specifickému složení smete vlasy, chlupy i pavučiny. Připevněte návlek na určené záchyty na desce mopu přes utěrku z mikrovláken a ihned můžete začít s efektivním úklidem. Flexibilní nástavec a velká široká čisticí plocha perfektně vyčistí všechny plochy během několika tahů.

 • Součástí jsou 4 ks příslušenství : 2× v pračce pratelné utěrky z mikrovláken + 2× elektrostatické návleky k zachycení prachu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 0.7 L
Maximální příkon 1500 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Polti Moppy Red

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno