Polti Vaporella Next VN18.35


Příkon: 2200 W, Kontinuální pára: 120 g/min, Automatické vypnutí: Ano,


Cena 6 490 Kč

64,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Parní generátor Polti Vaporella Next VN18.35 je moderní, kompaktní zařízení, které změní často neoblíbené žehlení na příjemnou činnost. Vaporella Next VN18.35 je kombinací síly, výkonu a přesnosti. S parním rázem až 350 g/min a 3 stupni nastavení páry pro optimální intenzitu dosáhnete vždy dokonalých výsledků. Inovativní hliníková žehlicí plocha s dvojitým keramickým povrchem a zaoblenými hranami pro 360° žehlení vám zajistí dokonalou hladkost bez námahy ve všech směrech, včetně těžko dostupných míst. Funkce Steam Pulse vydává páru automaticky v pravidelných intervalech, bez potřeby stlačování. Na pokrčené a těžko odstranitelné záhyby je k dispozici Turbo funkce, při které bojler vydává zvýšené množství páry. Eco program vám pomůže ušetřit energii i vodu, automatické vypnutí po 10minutách nečinnosti se zase postará o maximální bezpečnost. Parní generátor se navíc velmi jednoduše přenáší a skladuje.

Polti Vaporella Next VN18.35

 • 100% italský design
 • Moderní a kompaktní provedení
 • Korkové madlo
 • Parní ráz: 350 g/min
 • 3 stupně parního výkonu
 • Turbo funkce
 • Maximální tlak generátoru: 6 bar
 • ECO program
 • Automatické vypnutí
 • Objem nádržky na vodu: 1,3 l
 • Průběžné dolévání vody
 • Maximální příkon: 2 200 W

Perfektní žehlení

Inovativní hliníková žehlicí plocha s dvojitým keramickým povrchem vám zaručí dokonale vyžehlené prádlo jediným přejetím po látce. Špička žehličky s vysokou přesností dosáhne i na těžko dostupná místa. Koncentrace páry v této oblasti zároveň vyhladí každý záhyb. Zaoblené hrany pro 360° žehlení vám zajistí dokonalou hladkost bez námahy. S lehkostí obkrouží překážky, jako jsou knoflíky, límce nebo kapsy.

 • Rovnoměrná distribuce páry umožňuje rychlejší žehlení s profesionálními výsledky ve velmi krátkém čase.

Italský design

Dokonale vyžehlené oblečení díky výkonnému bojleru s 6 bary a třemi různými funkcemi, které lze aktivovat pomocí intuitivního ovládacího panelu na přístroji. Zároveň můžete přímo na žehličce nastavit správnou teplotu žehlicí plochy, abyste získali vynikající výsledky na všech tkaninách, od vlny až po bavlnu, hedvábí a džíny.

Profesionální výsledky

Pro rychlé a snadné žehlení můžete použít funkci Steam Pulse - aktivace poklepáním na tlačítko páry. Pára bude automaticky vydávána v pravidelných intervalech, aniž by bylo nutné tlačítko páry znovu mačkat. Tím se sníží napětí prstů a zápěstí.

Turbo funkce

Při nastavení funkce Turbo vydává vysokotlaký bojler zvýšené množství páry, které umožňuje žehlit nejvíce pokrčené látky a eliminovat i ty nejnáročnější záhyby.

ECO program

Chcete-li snížit spotřebu energie a vody, vyberte program ECO, který automaticky nastaví tlak par, což šetří energii (-29 %) a vodu (-26 %), aniž byste přišli o vynikající výsledky žehlení.

Snadná údržba

Chraňte bojler svého parního generátoru před usazeninami vodního kamene, prodlužte jeho životnost a zajistěte mu stálou výkonnost v průběhu času tím, že budete pravidelně provádět jeho čištění - přístup ke Calc Cleaning systému je z boku přístroje. Červené světlo se automaticky rozsvítí, když je čas bojler vyčistit.

Žehlení bez přerušování

Velkou nádrž na vodu je možné naplnit kdykoliv. Její objem 1,3 litru vám zaručí dlouhé nepřerušované žehlení. Když je nádrž prázdná, rozsvítí se červené světlo na přístroji: díky šikovnému bočnímu otvoru ji můžete pohodlně naplnit přímo z vodovodního kohoutku.

Moderní design, praktické funkce

Vaporella Next byla navržena tak, aby změnila žehlení v mnohem příjemnější činnost než dosud. Rozdíl je v detailech - její moderní a kompaktní tvar a pohodlná prodyšná korková rukojeť umožňují žehlit s maximálním komfortem. Automatické vypnutí po 10minutách se postará o nejvyšší bezpečnost.

Komfortní přenášení a skladování

Díky bezpečnostnímu zámku pro žehličku a praktickému bočnímu háku na parní hadici můžete Vaporella Next přepravovat a skladovat s lehkostí a maximální bezpečností zároveň.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2200 W
Kontinuální pára 120 g/min
Automatické vypnutí Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Polti Vaporella Next VN18.35

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno