Polti Vaporella Forever 657 Eco_Pro


Příkon: 2150 W, Kontinuální pára: 110 g/min, Automatické vypnutí: Ne,


Cena 3 990 Kč

39,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Parní generátor Polti Vaporella Forever 657 Eco_Pro je moderní zařízení, které změní často neoblíbené žehlení na příjemnou činnost. S kontinuální párou 110 g/min a maximálním příkonem 2 150 W dosáhnete vždy dokonale vyžehleného prádla. Profesionální žehlička s hliníkovou žehlicí plochou má koncentrované otvory pro výstup páry ve špici a tím soustředí sílu pro zjednodušení žehlení. Praktické tlačítko přímo na žehličce umožní aktivaci režimu nepřetržitého výstupu páry. Díky Eco programu ušetříte energii i vodu. Průhledná nádržka na vodu disponuje objemem 0,7 litru a je možné ji doplňovat i během žehlení.

Polti Vaporella Forever 657 Eco_Pro

  • Hliníková žehlicí plocha
  • Trvalý výstup páry: 110 g/min
  • Nastavení množství a teploty páry
  • Korkové madlo
  • ECO funkce
  • Objem nádržky na vodu: 0,7 l
  • Průběžné dolévání vody
  • Maximální příkon: 2 150 W

Profesionální žehlení

Jako pravá profesionální žehlička má žehlička parního generátoru Polti Vaporella Forever 657 Eco_Pro hliníkovou žehlicí plochu, která přenáší teplo rovnoměrně. Vyšší tloušťka žehlicí plochy vám pomůže s pokrčenou látkou a korková rukojeť příjemně padne do ruky během žehlení. Navíc má žehlicí plocha koncentrované otvory pro výstup páry ve špici a tím soustředí sílu pro snadné žehlení.

Žehlení bez přerušování

Díky systému průběžného doplňování vody můžete žehlit po neomezenou dobu bez přerušení. Praktickým tlačítkem na žehličce můžete aktivovat režim nepřetržitého výstupu páry.

ECO funkce

Chcete snížit spotřebu energie a vody? Aktivujte funkci ECO, která automaticky nastaví tlak páry, což šetří energii a vodu, aniž byste přišli o vynikající výsledky žehlení.

Pro dokonalé výsledky kdykoliv

Pára generovaná bojlerem má větší sílu, rychleji prolne do látky a žehlení je méně časově náročné. Díky tomu budete žehlit rychleji i ve vertikální poloze a také více vrstev látky najednou, jako například ubrusy a povlečení.

Ideální nastavení pro každý typ látky

Každá tkanina potřebuje správné množství páry. Díky nastavení páry na generátoru lze použít pro každý materiál správné množství i teplotu a dosáhnout tak dokonale vyžehleného prádla.

Pohodlné plnění nádržky

Vyjímatelný průhledný zásobník na vodu s objemem 0,7 litru vody vám umožní kdykoliv jednoduše zkontrolovat, kolik vody ještě zbývá. Je perfektní pro rychlé naplnění kdykoliv i během žehlení.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2150 W
Kontinuální pára 110 g/min
Automatické vypnutí Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Polti Vaporella Forever 657 Eco_Pro

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno