Polti Unico MCV85_Total Clean & Turbo PBEU0101

Nákupem získáte 214,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Multifunkční parní čistič Polti Unico MCV85_Total Clean & Turbo PBEU0101 disponuje svou možností používání 3v1, což znamená, že vysává suché i tekuté nečistoty, hygienicky čistí pomocí páry a následně povrch i vysuší. Čistič POLTI PBEU0101 tedy navrací do vašeho domácího ovzduší svěží a očištěný vzduch od prachu a jiných nečistot. 3 automatické programy Vám zajistí dokonalý pořádek po každém použití. Příslušenství tohoto domácího prostředku zahrnuje až 16 různých pomocníků na všechny funkce a povrchy, čímž jsou například: univerzální kartáč Multibrush na všechny tři funkce, mini turbo kartáč na vlasy a chlupy, 2v1 kartáč na čalouněné povrchy, okna a zrcadla nebo třeba vertikální rukojeť, díky které se nemusíte ohýbat a dokážete se přístrojem snadno pohybovat v libovolném směru. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Polti Unico MCV85_Total Clean & Turbo PBEU0101

 • Multifunkční čistič 3v1: vysává nečistoty, čistí parou a vysušuje
 • Výkon: 236 AW
 • Tlak páry: 6 barů
 • Multicyklónová technologie
 • 5 fázová filtrace
 • Frescoaspira osvěžovač vzduchu
 • 3 automatické programy
 • 16 dílů příslušenství

Multifunkční a efektivní vysávání

Multifunkční POLTI PBEU0101 vybaven speciálním příslušenstvím pro nejdůkladnější vysávání nečistot zajišťuje tak snadné a efektivní úklid jako žádný jiný spotřebič. Čistící účinek štětin kartáčů, které jsou součástí výbavy parního čističe otevírají textilní vlákna, takže se sání dostane mnohem hlouběji. POLTI PBEU0101 je nejen špičkový vysavač, ale také se vyznačuje jako výkonný parní čistič. Jediný tah a síla parního čištění je dostačující k předávání jakéhokoli povrchu čistého a zbaven nežádoucích bakterií. Rychle, efektivně a bez chemických přípravků jsou tři prvky, kterými se vyznačuje tento parní čistič.

5 fázová filtrace s čerstvou vůní domácnosti

POLTI PBEU0101 bojuje proti alergiím, tím, že je speciálně navržen na nejúčinnější zachytávání částic prachu a také pylu v sezónních alergiích. HEPA filtr spolu s 5 fázovou filtrací vrací dokonale očištěn vzduch zpět do domácnosti. Také se nachází v HEPA filtru zabudovaný osvěžovač vzduchu, který po vložení balíčku Frescoaspira uvolňuje příjemnou a svěží vůni po celou dobu vašeho úklidu.

3 automatické programy

Přístroj POLTI PBEU0101 s třemi automatickými programy, pomocí kterých zvládnete důkladné úklid jednoduše a efektivně, je vhodným pomocníkem v každé domácnosti. Vše, co musíte udělat je zvolit vhodný a odpovídající program a ten se o vše postará sám. Další z věcí, která Vám usnadní vysávání je automatické doplňování vody, díky kterému stačí vodu průběžně dolít bez nutnosti zastavení činnosti.

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Objem 0,8 L
 • Maximální příkon 2200 W
 • Parní tlak 6 Bar

Další vlastnosti

Značka: Polti
Objem: 0,8 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: mix barev
Šírka: 51 cm
Hmotnosť: 10000 g
Výška: 45 cm
Hloubka: 26 cm

Konektivita

Délka kabelu: 9 m

Energetické údaje

Maximální příkon: 2200 W

Funkce

Parní tlak: 6 Bar
Indikátor úrovně vody: Ano

Ostatní

Kód produktu: PBEU0101

Všechny parametry

Recenze Polti Unico MCV85_Total Clean & Turbo PBEU0101

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Polti Unico MCV85_Total Clean & Turbo PBEU0101