Polaroid Now+ Gen 2 zelený


Filmový fotoaparát, Typ baterie: Li-Ion. Více info

Barva


Cena 3 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 37 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Polaroid Now+ Gen 2 je instantní fotoaparát s funkcí okamžitého tisku, automatickým ostřením se dvěma objektivy, bleskem, připojením Bluetooth, vestavěnou baterií, možností uchycení na stativ a řadou funkcí dostupných v mobilní aplikaci.

Klasický vzhled ve spojení s moderní technologií

Polaroid Now+ Gen 2 je instantní fotoaparát s ikonickým designem, který je nyní vyroben ze 40 % z recyklovaných materiálů, což přispívá k udržitelnosti. Oproti běžným fotoaparátům má tu výhodu, že si fotografie můžete vytisknout přímo na místě. Součástí balení je 5 filtrů, které dodají vašim fotografiím výjimečný vzhled. Aby nedošlo k jejich poškození, jsou dodávány v ochranném pouzdře.

Automatické ostření se dvěma objektivy

Fotoaparát automaticky vybere, který objektiv je pro danou scénu vhodnější, takže můžete zachytit blízké i vzdálené objekty. Vestavěný blesk pomůže při fotografování za špatných světelných podmínek.

Předveďte svou tvořivost

Mobilní aplikace Polaroid, která je k dispozici pro zařízení se systémy iOS a Android, zpřístupňuje další možnosti vyjádření vaší kreativity. Tato aplikace nabízí řadu funkcí, jako je dvojitá expozice (spojení dvou záběrů do jednoho snímku), priorita clony, režim stativu, portrétní režim, malování světlem, samospoušť a pro zkušenější je k dispozici také manuální režim. Zařízení využívá ke komunikaci s chytrým telefonem technologii Bluetooth, takže se nemusíte zabývat složitým nastavováním.

Pohodlné ovládání

Jednou z vlastností, kterou se Now+ Gen 2 liší od ostatních instantních fotoaparátů, je možnost upevnění na stativ. Díky tomu bude fotografování s dlouhou expozicí mnohem snazší. Tým, který stojí za tímto fotoaparátem, kladl důraz také na pohodlí, a proto do balení přibalil praktický řemínek na zápěstí.

Vyberte si ten správný film

Fotoaparát Now+ Gen 2 je kompatibilní s filmy Polaroid i-Type a Polaroid 600. Záleží jen na vás, zda dáváte přednost barevné, ikonické polaroidové nebo černobílé fotografii. Fotoaparát je také vybaven dobíjecí lithium-iontovou baterií, která vydrží na jedno nabití 15 balíčků snímků a nabíjí se přes port USB-C.

Obsah balení: fotoaparát, sada filtrů na objektiv, nabíjecí USB-C kabel (1,2 m), řemínek na zápěstí, stručný návod

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Odolné provedení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Polaroid Now+ Gen 2 zelený

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi