Polaroid 62mm UV MC, CPL, ND9 Filtr kit 3ks

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Hledáte spolehlivý filtr pro Vaše zařízení stejné značky Polaroid, případně jiné, které je s nimi kompatibilní? V tom případě nepřehlédněte tento set tří kusů, který je nejen praktický, ale i cenově výhodný. Každý z nich dosahuje průměru 62 milimetrů. Zmiňovaná značka Polaroid je legendou, proto si kvalitním provedením můžete být maximálně jistý. 

UV ochranný filtr 

Vyznačuje se ochrannou vícevrstvou povrchovou úpravou, čímž se stává ideálním řešením pro každodenní používání. Je čirý a účinně pomáhá absorbovat ultrafialové záření a zároveň snižuje modravý nádech. Ze zbarvení či kontrastu nemusíte mít žádné obavy. Právě díky tomu ho víte spárovat i s ostatními. Kromě toho bude skvělou ochranou před vnějšími nepříznivými vlivy, jako je například prach, vlhkost, kapky vody nebo škrábance vytvořené jinými předměty. Efektivně tak předcházíte poškození. Význam filtru tkví i v tom, že se minimalizovali povrchové odrazy a zachovala se neutrálnost barev a propustnost světla. Obraz tak bude mnohem jasnější. Prstenec je vyroben z mimořádně kvalitní, pevné hliníkové slitiny, která je odolná i při teplotních změnách. Je tedy zárukou dlouhé životnosti. 

CPL nebo cirkulární polarizační filtr

Výrazně snižuje nežádoucí odrazy a odlesky tím, že světlo filtruje. Výsledkem bude pak navýšení saturace a jasnější snímky i v mlze. Minimalizací oparu jsou snímky ještě živější a jasnější. Ve srovnání s lineárním filtrem se vyznačuje funkcí automatické expozice a podporuje plné využití automatického zaostřování. Zkonstruován je z optického skla, přičemž hliníkový prstenec má vyšší tuhost a odolnost při teplotních změn. 

Neutrální filtr ND9 

Svou variabilitou poskytuje snížení o 1,3 až 8,6 stupně. Dává tak možnost ovládání hloubky ostrosti a zajištění lehčího pohybu. Hustotu určujete otáčením předního prstence. Fotografování s delším časem závěrky nebo širším otvorem clony zajišťuje 3x až 400x násobné ztmavení obrazu. Jelikož nemá žádný vliv na zbarvení obrazu, je ideální pro spárování i s ostatními filtry. Přední závit filtru je větší než montážní filtr, čímž se snižuje riziko vinětace

Parametry produktu

Základní parametry

  • Způsob uchycení závit
  • Velikost závitu 62 mm

Další vlastnosti

Značka: Polaroid
Způsob uchycení: závit

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 210 mm
Výška: 100 mm
Hmotnost: 300 g
Hloubka: 31 mm

Další parametry

Velikost závitu: 62 mm

Ostatní

Kód produktu: PL3FILND62

Všechny parametry

Recenze Polaroid 62mm UV MC, CPL, ND9 Filtr kit 3ks

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Polaroid 62mm UV MC, CPL, ND9 Filtr kit 3ks