Polar OH1+ pažní optický popruh, oranžový

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 19,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Optický popruh na paži Polar OH1 + se zabudovaným snímačem tepové frekvence je doplňkovým příslušenstvím k vašim chytrým hodinkám. Jednoduše se používá a díky použitým elastickým materiálům se příjemně nosí a nijak vás neomezuje při pohybu. Možnost upevnění na paži nebo předloktí. Samozřejmostí je Bluetooth pro rychlejší synchronizaci s hodinkami a cyklopočítačem Polar. Kompatibilita s operačním systémem Android a iOS. K dispozici máte bezplatnou fitness aplikaci Polar Beat či Polar Flow. Vybaven 45 mAh baterií. Barva: oranžová. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Polar OH1 +

Rozšiřte vaše příslušenství k chytrým hodinkám o tento praktický optický snímač na ruku. Tento ramenní popruh je vybaven optickým LED snímačem tepu, díky kterému budete mít přehled o tepové frekvenci během cvičení. Při nošení vám nebude překážet. Elastický popruh si můžete umístit na paži nebo na předloktí.

Jednoduchá synchronizace

Polar OH1+ podporuje bezdrátovou technologii Bluetooth a tak si můžete snímač jednoduše spárovat s chytrými hodinkami, sportovními hodinkami či cyklopočítači Polar. Naměřené údaje si můžete prohlédnout přímo v mobilním telefonu s operačním systémem Android nebo iOS. Stačí si jen stáhnout volně dostupnou aplikaci Polar Beat a vaši tepovou frekvenci uvidíte přímo na displeji.

Vlastní paměť

Snímač ukládá údaje (až 200 hodin tréninkových dat) do 4 MB interní paměti. Uložená data můžete synchronizovat přes aplikaci Polar Flow, případně si je jednoduše stáhnete do počítače přes USB kabel. Kromě toho je snímač vodotěsný, takže se nezalekne pár kapek vody. Výhodou Polar OH1+ je, že ho lze používat i samostatně.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Polar

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: oranžová
Šírka: 95 mm
Výška: 115 mm
Hmotnosť: 40 g
Hloubka: 45 mm

Obsah balení

Obsah balení: 2 adaptéry na plavecké brýle

Ostatní

Kód produktu: 92074853

Recenze Polar OH1+ pažní optický popruh, oranžový

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Polar OH1+ pažní optický popruh, oranžový