Polar OH 1 optický snímač TF

Nákupem získáte 19,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Optický snímač POLAR OH 1 v černé barvě změří tepovou frekvenci vašeho srdce, bez nutnosti použití hrudního snímače. Konstrukce odolná vůči vodě. Jednoduché ovládání pomocí jednoho tlačítka. Nastavitelná velikost M-XL pro pohodlné nošení. Interní paměť 4 MB pro uložení vašich tréninků. Kompatibilita s produkty značky Polar. Výdrž baterie až 12 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Zdraví pod kontrolou

Cvičte a mějte přitom přehled o tom, jak pracuje vaše srdce. Optický snímač umožní sledovat tepové frekvence. Při měření využívá 6 LED diod. Konstrukci snímače tvoří pevná plastová objímka chránící snímač a nastavitelný textilní popruh, který vyperete iv pračce. Odolné provedení vám umožní využívat snímač i ve vodě (vodotěsný do 30 metrů). Stačí si jen nastavit správnou velikost, stisknout tlačítko a měření může začít.

Aplikace

Každý trénink si můžete uložit do vnitřní 4 MB paměti, do které se vejde přibližně 150 až 200 hodin vašich tréninků. Snímač si můžete spárovat s dalšími zařízeními značky Polar pomocí rozhraní Bluetooth. Kromě toho můžete data z vašeho snímače přenést do aplikací Flow, Flow Sync nebo Polar Flow a prohlédnout si výkony přímo na displeji telefonu. Snímač je kompatibilní s iOS iPhone 4S, Android 4.3 a smartphony s OS Android podporujícím Bluetooth 4.0.

Skvělá výdrž

POLAR OH 1 můžete klidně využívat i celý den. Jeho baterie vydrží v provozu až 12 hodin. Na stav baterie vás upozorní praktický LED indikátor. Synchronizace dat i nabíjení je možné pomocí adaptéru OH1 USB, který je přibalen k snímači.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Polar

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 25 mm
Výška: 25 mm
Hmotnosť: 16 g
Hloubka: 8 mm

Obsah balení

Obsah balení: optický senzor

Ostatní

Kód produktu: 92070523

Recenze Polar OH 1 optický snímač TF

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Polar OH 1 optický snímač TF