Polar M460 černá

4 890 Kč ? Ušetříte 8 % 4 490 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 44,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Cyklopočítač Polar M460 v černé barvě se stane vaším společníkem při cyklistice. Díky integrovanému GPS snímači zaznamená vaši trasu, stoupání či klesání během celé jízdy. Upozorní vás na příchozí hovor, zprávu v průběhu tréninku za pomoci inteligentních notifikací. Programovatelné zobrazení displeje je možné přizpůsobit podle vás. Cyklopočítač bude sledovat vaši kondici, měření tepu a spálené kalorie. Vypočítá okamžitou, průměrnou i maximální dosaženou rychlost. Malá LED je umístěna v čele cyklopočítače jako bezpečnostní prvek. Výdrž baterie tvoří až 16 hodin při zapnuté GPS. V balení se nachází i hrudní pás pro snímání tepu. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 8 %
  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Cyklistické funkce

Díky snímačem a GPS radaru můžete ihned zjistit okamžitou, průměrnou a maximální dosaženou rychlost během vaší cyklo trasy. Je možné i vymezit úsek a zjistit průměrnou a maximální dosaženou rychlost na daném úseku. Pomocí GPS změří rychlost i ujetou vzdialenosť.S kompatibilními snímači BlueTooth SMART je možné zaznamenat i kadenci, frekvenci šlapání a celkový výkon. Výškoměr zajistí převýšení, sklesané metry a stoupání a klesání. Měření výšky umožní barometrický snímač.

Výdrž baterie

Kvalitní akumulátor Li-Pol s kapacitou 400 mAh umožní provoz cyklopočítače Polar M460 při zapnuté GPS a měření tepu přibližně 15 hodin. Baterie je dobíjecí pomocí přiloženého microUSB kabelu. S takovou výdrží baterie vás cyklopočítač nikdy nezklame. Během celé vaší jízdy zaznamená všechny potřebné hodnoty pro vyhotovení statistik.

BlueTooth Smart

Díky moderní technologii Bluetooth Smart lze cyklopočítač Polar M460 připojit ik jiným externím zařízením. Připojením tabletu nebo smartphonu, přenesete data z cyklopočítače a můžete vytvořit statistiky. Budete mít přehled o vašich trasách i výkonech. Pomocí externích zařízení od společnosti Polar, můžete rozšířit vás cyklopočítač o další funkce jako je kadence, frekvence šlapání či vyhodnocení celkového výkonu. Rychlou a bezproblémovou konektivitu zajistí bezdrátová technologie Bluetooth Smart.

Testy aktivit

Fitness Test vám umožní sledovat vývoj vaší kondice. Ortostatický test nabízí vysoce sofistikovanou funkci pracující s variabilitou tepu na lékařské úrovni. Výsledky testů napomáhají upřesnit průběh regenerace po tréninku. Určí dobu potřebnou pro odpočinek. Training Load a Recovery Time ukazují jako velmi byl trénink náročný, jaký měl přínos a jak dlouho je potřeba odpočívat po tréninku.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bluetooth Ano
  • GPS Ano
  • Meření okolní teploty Ne
  • Třída voděodolnosti IPX7

Další vlastnosti

Značka: Polar
? Smart: Ne
Třída voděodolnosti: IPX7

Konektivita

? Bluetooth: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 48 mm
Výška: 75 mm
Hmotnosť: 50 g
Hloubka: 14 mm

Funkce

? GPS: Ano

Obsah balení

Obsah balení: držák na řidítka, návod

Display/Grafika

Barevný displej: Ne

Další parametry

Kadence: Ne
Meření okolní teploty: Ne
Bezdrátový přenos údajů: Ano

Ostatní

Kód produktu: 90064757

Všechny parametry

Recenze Polar M460 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Polar M460 černá