Polar M430 S bílé

Sportovní hodinky Polar M430 v bílém barevném provedení s nastavitelným ramínkem velikosti S sledují fyzickou aktivitu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Disponují klasickými funkcemi, které např. změří srdeční tep, kvalitu spánku, spálené kalorie, ujetou vzdálenost a další jiné. Disponují i GPS navigací. LCD displej poskytne informace o čase a oznámení z mobilu. Kompatibilní s iOS a Android, které spárujete pomocí Bluetooth. Skvělou vlastností je také vodotěsnost do hloubky 30 m, a to díky certifikované konstrukci. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 40 %

Popis produktu

Sportovní design

Sportovní design Polar M430 ve stylové bílé barvě je vhodný pro muže i ženy. Vybaveny jsou silikonovým ramínkem velikosti S a kontrastním LCD displejem, který vám kromě fitness funkcí poskytne i informace o čase a datu. Odolnost vůči vodě umožňuje namočení do hloubky 30 m. Využívat je můžete pohodlně kdekoliv a za jakéhokoliv počasí díky certifikované konstrukci.

Množství funkcí

Sportovní hodinky jsou vybaveny optickým snímačem tepové frekvence a díky 6x LED diodám měří váš tep 24/7 bez použití hrudního pásu. Přesto je můžete spárovat s pásy H6, H7, H10 pro přesnější měření. Hodinky sledují a měří každý váš krok, kolik času sedíte, jakou rychlostí projedete určitou vzdálenost, spálené kalorie, kvalitu spánku a upozorní vás i na nedostatečnou aktivitu během celého dne.

Funkce GPS

Jedinečný kousek v řadě sporttesterů v sobě ukrývá GPS navigaci. Poskytne informace o rychlosti v km/h nebo tempo min/km. Pracuje v plném módu s vysokou přesností 8 hodin, při úsporném režimu až 30 hodin, a to díky sadě SIRFSTARIV s asistovanou GPS, která zvýší výdrž baterie.

Aplikace s hodinkami

Aplikace Polar Flow se stane vaším spolehlivým trenérem, který poskytne zpětnou vazbu, tréninkový plán a důležité pokyny při různých fázích tréninku. Online aplikace Polar Running Program zase analyzuje předešlé běžecké aktivity. Spárujete je se zařízeními Android a iOS pomocí Bluetooth rozhraní. Informují vás i o příchozím hovoru, který můžete přijmout, odmítnout nebo ztišit.

Parametry produktu

Základní parametry

  • GPS Ano (volitelné)
  • Typ displeje LCD
  • LED podsvícení Ano

Další vlastnosti

Značka: Polar
? Smart: Ano
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano
Určené pro: unisex

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 37 mm
Výška: 42 mm
Hmotnost: 51 g
Hloubka: 12 mm
Barva řemínku: bílá
Barva hodinek: bílá

Funkce

? GPS: Ano (volitelné)

Obsah balení

Obsah balení: napájecí kábel, návod

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
? Typ displeje: LCD
Zobrazení: LCD (monochromatické)

Operační systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Další parametry

LED podsvícení: Ano
Pulzoměr: Ano
? Hudební přehrávač: Ne
? Funkce: krokoměr, měření vzdálenosti, výpočet kalorií, notifikace, senzor tepové frekvence
Aktivita: běh, turistika, chůze
Typ nabíjení: dock
Materiál řemínku: silikon

Baterie

Výdrž baterie: 14 Dny

Ostatní

Kód produktu: 90067355

Všechny parametry

Recenze Polar M430 S bílé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Polar M430 S bílé