POLAR M430 bílé

GPS hodinky Polar M430 v bíle barvě jsou určeny pro běžce a sportovce. Dokáže změřit množství hodnot a to díky integrovaným snímačem. Snímač tepové frekvence s technologií LED diodových senzorů dokáže přesně změřit tep na zápěstí. Díky snímači GPS budete vědět, kolik kilometrů jste během dne prošli a kde jste byli. Výhodou jsou i pokročilé tréninkové funkce, s nimiž naplánujete vaše běžecké tréninky. Hodinky budou monitorovat všechny vaše denní aktivity 24/7. Díky bezdrátové technologie Bluetooth můžete hodinky spárovat s telefonem. Výdrž baterie je 30 hodin v úsporném režimu GPS. Hodinky jsou vodotěsné do 30 m. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 40 %

Popis produktu

Jednoduchý design

Hodinky Polar M430 jsou v elegantní bíle barvě. Dokonale se přizpůsobí vašemu stylu oblečení a vytvoří tak doplněk, který má množství funkcí a navíc vypadá velmi luxusně. Displej poskytuje rozlišení 128 x 128 bodů. Jejich hmotnost je pouze 51 gramů. Díky svému provedení z kvalitních a odolných materiálů, je možné hodinky použít i při plavání. Jsou vodotěsné do 30 metrů - nevhodné na potápění.

Vše v jednom

Díky hodinkám Polar M430 můžete sledovat během tréninku rychlost, vzdálenost, nadmořskou výšku či vaši tepovou frekvenci. Vestavěný GPS modul vám pomůže najít cestu domů s funkcí zpět na start. S hodinkami budete mít přehled o vašich osobních úspěších s upozorní vás vždy, když dosáhnete nový rekord. Udělejte si cíle a překonejte své osobní limity. Sledujte své výsledky s mobilní aplikací Polar Flow a webové služby přes Bluetooth Smart.

Partner pro běh

Online aplikace Runnging Program přepočítá vaše běžecké aktivity, změří intenzitu aktuálních činnostní, spočítá termín dosažení plánovaného běžecké cíli a během několika sekund vám nastaví osobní tréninkový program. Běžci mohou do hodinek nahrávat tréninkové plány pro porovnání intervalů a zón tepové frekvence při bězích. Běžecký index zobrazí jako se vyvíjí váš běžecký výkon. Vyberte si v aplikaci Polar Flow ze 4 různých cílů.

Během celého dne

Activity benefit poskytne vám informace o vaší denní, týdenní a měsíční aktivitě. Ukazuje jaké jsou vaše volby tělesného pohybu a pomáhají udržet si zdraví. Kvalitní spánek má zásadní roli při regeneraci po tréninku a při zvyšování vašeho výkonu. Funkce Polar Sleep Plus automaticky sleduje délku, čas a kvalitu vašeho spánku a poskytne vám zpětnou vazbu.

Pravidelné testování

Test kondice je pět minutový test, který měří podle klidného tepu, změnu tepu a osobní údaje vaší aerobní kondice. S pravidelným testováním kondice můžete sledovat své pokroky. Tréninková zátěž ukazuje, jaký účinek měl trénink na vaše tělo, a pomáhá při porovnání zátěže při různých lekcích. Průběžně sledujte tréninkovou zátěž, zjistěte své osobní limity a upravte si intenzitu a délku tréninku.

Spálené kalorie

Podle vaší váhy, výšky, věku, pohlaví, individuální maximální tepové frekvence a intenzity tréninku hodinky Polar M430 přesně vypočítají spálené kalorie během tréninku. Takto bude váš tréninkový plán efektivnější a posune vás blíže k vašemu cíli. Hodinky také zobrazí i dobu nutnou k regeneraci před dalším tréninkem.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Funkce krokoměr, senzor tepové frekvence, notifikace, výpočet kalorií, měření vzdálenosti

Další vlastnosti

Značka: Polar
? Smart: Ano
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano
Určené pro: unisex

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 37 mm
Výška: 42 mm
Hmotnosť: 51 g
Hloubka: 12 mm
Barva řemínku: bílá
Barva hodinek: bílá

Obsah balení

Obsah balení: napájecí kabel, návod

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
Zobrazení: LCD (monochromatické)

Operační systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Další parametry

? Funkce: měření vzdálenosti, výpočet kalorií, notifikace, senzor tepové frekvence, krokoměr
Aktivita: běh, turistika, chůze
Typ nabíjení: dock
Materiál řemínku: silikon
? Hudební přehrávač: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 14 Dny

Ostatní

Kód produktu: 90064407

Všechny parametry

Recenze POLAR M430 bílé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k POLAR M430 bílé