Polar M200 černé

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

Hodinky, které ve vas vzbudí aktivitu

Polar M200 je sporttesterem s vestavěným GPS, který umožňuje měřit puls ze zápěstí. Pomocí zvukových nebo vibračních signalizací vás bude informovat při překročení limitu tepu. Sporttester Polar M200 dokáže komunikovat se smartphonem.

Plnohodnotné funkce

Polar M200 disponuje vestavěným GPS modulem, díky kterému můžete sledovat týchlosť, tempo či vzdálenost a sledovat trať na mapě po přenosu do aplikace Polar Flow. Při funkci Běžecký index budete informováni o vaší výkonnosti, aerobní kondici a efektivitě běhu. Můžete dokonce sledovat výdej kalorií a podílu tuku.

 

Monitorování denní aktivity

Získejte přehled o vaší denní aktivitě. Monitorujte vaši činnost během dne, ale i noci. Activity Guide vám individuálně doporučí denní cíl vaší aktivity. K dispozici je informace o počtu kroků a vzdálenosti za den. Sporttester vás upozorní na nedostatečnou aktivitu během dne. Pásma aktivity jsou nastaveny na 5 úrovních intenzity vaší celodenní aktivity s možností rekapitulace výsledků pomocí aplikace Polar Flow. Denní, týdenní a měsíční zpráva o vaší sportovní činnosti bude odměněna zpětnou vazbou vašich výsledků. Sporttester hodinky dokonce dokáží měřit délku a kvalitu Vašeho spánku. Sporttester indikuje pohyby během noci - může vás informovat o špatném a neklidném spánku.

 

Měření pulsu

Sporttester Polar M200 umožňují měření okamžitého pulsu, průměrného pulsu, maximálního nebo průměrného pulsu, dokonce i maximálního pulsu v daném úseku. Puls můžete kontrolovat i mimo sportovní aktivity, bez uložení výsledku.

 

Nastavení sportovních profilů

S Polar M200 si můžete přiřadit různé sportovní profily. Každý sportovní profil lze individuálně nastavit podle vašich potřeb. Tréninkový profil si dokážete vytvořit prostřednictvím aplikace a přenést je do sporttestru.

 

Funkce hodin

Sporttester Polar M200 disponují funkcí pokročilých náramkových hodinek. Můžete si nastavit 12/24 hodinový denní režim v analogovém nebo digitálním zobrazení. Zobrazuje datum a dokonce je možné nastavit denní nebo jednorázový budík. Displej hodinek je možné nechat trvale svítit nebo nastavit na 10 sekundové osvětlení. Hodinky jsou dokonce vodotěsné do hloubky 30 m (bez možnosti měření pulsu).

 

Specifické vlastnosti

 • Průměr displeje: 28 mm

 • Hmotnost pouze 40 gramů

 • Optický senzor snímání pulsu

 • Integrovaný GPS modul

 • Vodotěsnost do 30 metrů

 • 4 MB integrovaná paměť

 • Vestavěná baterie 180 mAh

 • Komunikace se smartphonem prostřednictvím bezdrátové Bluetooth technologie

 • Odesílání informací o činnosti a tras pomocí aplikace Polar Flow

Parametry produktu

Základní parametry

 • GPS Ano
 • Typ displeje LCD
 • LED podsvícení Ano

Další vlastnosti

Značka: Polar
? Smart: Ano
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano
Určené pro: unisex

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 28 mm
Hmotnost: 40 g
Hloubka: 12 mm
Barva hodinek: černá
Barva řemínku: černá

Funkce

? GPS: Ano

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
? Typ displeje: LCD
Zobrazení: LCD (monochromatické)

Operační systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Další parametry

LED podsvícení: Ano
Pulzoměr: Ano
? Funkce: záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, intervalový trénink, výpočet kalorií, notifikace, senzor tepové frekvence, krokoměr
Materiál řemínku: silikon
? Hudební přehrávač: Ne
Aktivita: plavání, fitness, turistika, běh, chůze
Typ nabíjení: USB

Baterie

Výdrž baterie: 30 Dny

Ostatní

Kód produktu: 90061201

Všechny parametry

Recenze Polar M200 černé

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jan, 26.9.2017

Velká spokojenost. Nechají se nastavit pohledy, tedy výstupy, které chci při jednotlivých aktivitách s GPS vidět na jednotlivých obrazovkách. Sledování denních aktivit je velmi přesné a to včetně spánku, Polar pak má navíc velmi hezké prostředí webové archivace dat. Jedinná výtka tak jde k výdrži s puštěnou GPS, která je 5,5-6hod, tedy celodenní aktivitu neobsáhne :-(

Příslušenství k Polar M200 černé