Polar Loop 2 růžový vystavený kus s plnou zárukou

1 090 Kč ? Ušetříte 73 % 298 Kč

Nákupem získáte 2,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Stylový fitness náramek POLAR Loop 2 v růžovém provedení určený pro ty, kteří si chtějí monitorovat pohybovou aktivitu a mít přehled o příchozích hovorech, SMS nebo vyjádřeních v kalendáři. Je vybaven pohybovým 3D senzorem, díky němu dokáže přesně určit úroveň tělesné zátěže. Na tomto principu pracují funkce Activity Guide - pomáhá zůstat aktivní celý den - nebo Activity Benefit - pořadí jak dosáhnout optimální denní dávku pohybu - ať Calories Burned - vypočítá spálené kalorie. POLAR Loop 2 dobře poslouží i jako hodinky. Všechny naměřené údaje lze sdílet s vaším smartphonem pomocí aplikace Polar Flow přes spojení Bluetooth. Výdrž baterie je 7-8 dní na jedno nabití. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 3 prodejnách

  • Výprodej − 73 %

Popis produktu

 

Zobrazení údajů

Loop 2 má LED diodový displej, na kterém se zobrazuje aktuální progres - počet projetých kroků, hodnota spálených kalorií, kolik vám chybí k dosažení cíle, přesný čas, smart oznámení z mobilního telefonu. S Polar Loop 2 můžete plnit různé denní cíle (např. Určitý počet spálených kalorií), po jejichž dosažení vás fitness náramek bude odměňovat, případně oznámit, že jste ještě cíl nesplnili. Zmíněný užitečný tzv. průvodce fyzickou aktivitou vám řekne, kolik aktivity musíte ještě vyvinout, abyste splnili denní cíl. Například, že si musíte ještě jít na 30 min. zaběhat nebo strávit jednu hodinu chůzí. 

Zpracování naměřených hodnot

Všechny naměřené údaje lze jednoduše prohlížet a analyzovat nebo i sdílet na sociálních sítích pomocí mobilní aplikace Polar Flow. Data se odesílají, synchronizují také do internetového deníku Polar Flow. Mobilní aplikace je zdarma dostupná pro zařízení iOS 7.0 a Android 4.3 a výše. Díky podpoře Bluetooth 4.0 kompatibilní s mnoha chytrými telefony a i iPody. Technologie Smart Bluetooth 4.0 (LE) nejenže pohodlně data synchronizuje s mobilní aplikací, ale také můžete měřit srdeční tep pomocí snadno připojitelného hrudního pásu POLAR H7 nebo Mio senzorů srdečního tepu - Mio Link, Alpha, Fuse, které měří srdeční tep přímo na zápěstí - snímače srdečního tepu nejsou součástí balení. Znamená to, nejen že náramek eviduje denní aktivitu, ale je schopen zaznamenat i váš trénink. Po skončení tréninku je možné v mobilní aplikaci okamžitě podívat výsledek měření doplněný číselnými údaji a grafem tepové frekvence. Výsledkem takového měření je i textové zhodnocení přínosu tréninku pro váš organismus.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Funkce krokoměr, senzor tepové frekvence, monitoring spánku
  • Vodovzdornost vodotěsný

Další vlastnosti

Značka: Polar
? Smart: Ano
Určené pro: unisex
Slot na SIM: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
? NFC: Ne
Nabíjení z USB: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: růžová
Šířka: 20 mm
Hmotnost: 38 g

Funkce

? GPS: Ne
Ant Plus: Ne

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
Zobrazení: LED

Operační systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Další parametry

Aktivita: běh, fitness
Typ nabíjení: USB
Vodovzdornost: vodotěsný
Materiál řemínku: plast
? Funkce: monitoring spánku, senzor tepové frekvence, krokoměr

Ostatní

Kód produktu: 90054931

Všechny parametry

Recenze Polar Loop 2 růžový

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Polar Loop 2 růžový