Polar Ignite M/L černozlaté


Funkce: výpočet kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace,


Cena 4 490 Kč

Sleva 25% z původní cena: 5 990 Kč Zobraziť nápovědu

44,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Sportovní hodinky Polar Ignite M/L ve stylovém černozlatém provedení jsou vhodné pro zápěstí s obvodem 155-210 mm. Nabízí barevný TFT displej s rozlišením 240 × 240 pixelů. Vyznačují se kompaktním designem s hmotností 35 gramů. Disponují litium-polymerovou baterií s kapacitou 165 mAh s výdrží 17 hodin při zapnutém GPS. Ve výbavě mají snímač tepu Precision Prime™, funkce pro měření spálených kalorií, ujeté vzdálenosti, sledování kvality spánku či tréninková funkce FitSpark™. Hodinky jsou vodotěsné do hloubky až 30 metrů.

Stylové provedení

Sportovní hodinky Polar Ignite zaujmou svým nádherným a čistým designem. Díky tomu můžete hodinky využívat nejen jako doplněk ke svým sportovním aktivitám, ale také jako módní doplněk. Stylový design podtrhuje zlatá barva a černý řemínek. Kompaktní rozměry a nízká váha umožní hodinky využívat po celý den. Nebudou vás nijak omezovat během sportování, relaxovaní ani během spánku. Výhodou je i velmi jednoduché a intuitivní ovládání díky dotykovému LCD TFT displeji s rozlišením 240 × 240 pixelů. Styl hodinek si také můžete přizpůsobit díky výměnným řemínkům. 

 

Tréninkový průvodce FitSpark

Ve stylovém těle sportovních hodinek Polar Ignite se ukrývá mnoho zajímavých funkcí. Jednou z nich je možnost jednoduchého plánování tréninků pomocí průvodce FitSpark, který obsahuje přednastavené tréninkové plány. Tyto plány odpovídají vaší aktuální kondici, regeneraci a tréninkové historii. Jsou vám tak šité přesně na míru. Již si nebudete muset dělat starosti, zdali jste zvolili správné cvičení anebo trénink, a jestli na něj máte dostatek sil. FitSpark dále nabízí kardio cvičení a silové tréninky. Samozřejmostí je i instruktáž, která vám pomůže provádět cvičení správně a hlavně bezpečně.

Nightly Recharge

Tato aplikace sleduje vaši míru odpočinku během noci. Ohlídá tak míru regenerace po tréninku z předchozího dne. A nejen to, aplikace počítá i s mírou stresu a s ostatními aktivitami, které jste během celého dne vykonali. Na druhý den vám tak přesně řekne, jak jste zregenerovaní a připravení. Díky tomu tak můžete plánovat lépe své aktivity, budete na ně mít dostatek energie a udržíte si celkovou pohodu po celý den. Během spánku hodinky měří aktivitu autonomní nervové soustavy a také kvalitu spánku. Na základě porovnání těchto dvou faktorů s jejich běžnou hodnotou za posledních 28 dní hodinky stanoví vaše Nightly Recharge. Během spánku hodinky monitorují i jeho fáze. Veškeré data a informace naleznete v aplikaci Polar Flow.

Srdce pod kontrolou

Samozřejmostí je také možnost měření srdeční aktivity. To je možné pomocí integrovaného optického senzoru Precision Prime. Tento senzor vyniká dobrou přesností i během sportu. Umožňuje také kontinuální měření. Na základě kontinuálního měření získáte podrobný přehled o své srdeční aktivitě a tyto výsledky navíc ještě zpřesní výpočet spálených kalorií.

Otestujte svou fyzickou aktivitu a zjistěte běžecký index

Mezi další zajímavé funkce patří i možnost měření VO2 Max a také změření vaší aktuální kondice. Výpočet běžeckého indexu vám umožní neustálé sledování vašich pokroků a abyste věděli, jak efektivní jsou vaše tréninky. Měření kondice je velmi jednoduché a rychlé. Stačí vám na to pouhých pár minut a nepotřebujete k tomu vyvíjet velkou námahu. Na základě tohoto testu můžete získávat další motivaci k tomu se neustále zlepšovat a nastavovat si stále vyšší a vyšší cíle. Vše je pouze na vás.

Plavejte, běhejte, prostě sportujte

Hodinky jsou vybaveny pokročilými a přesnými senzory, které umožňují sledování široké škály sportovních aktivit. Díky integrované GPS budete mít přehled nejen o statistických datech, ale také o projeté nebo ušlé trase, kterou uvidíte zaznamenanou v mapách. Výhodou hodinek je také vysoká odolnost vůči vodě. Vhodné jsou i na plavání. Automaticky rozeznají plavecký styl a uplavanou vzdálenost, rychlost tempa, odpočinek a během plavání vám změří i tepovou frekvenci. 

 

Funkce běžných smart hodinek a skvělá výdrž baterie

Ke všem těmto skvělým sportovním a tréninkovým funkcím se přidávají také běžné funkce, které znáte z ostatních chytrých hodinek. Přímo na svém zápěstí můžete dostávat notifikace ze svého chytrého telefonu. Budete tak mít neustálý přehled o všech příchozí zprávách a hovorech. Pro jednoduché spárování s telefonem jsou hodinky vybaveny technologií Bluetooth. Nechybí ani ANT+ pro připojení externích senzorů a měřičů. Další skvělou vlastností je i dlouhá výdrž, která obsahuje až 17 hodin nepřetržitého sledování aktivit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Funkce výpočet kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Polar Ignite M/L černozlaté

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno