Polar Ignite 2 růžové


NFC: Ne, Funkce: senzor tepové frekvence, Bezdrátové nabíjení: Ne Více info

Barva


Cena 5 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Polar Ignite 2 v růžovém provedení s kulatým tvarem ciferníku nabízejí 1,1" IPS displej. Řemínek s 20mm rychloupínacími barety disponuje obvodem zápěstí 13-21 cm. Spárování probíhá prostřednictvím Bluetooth a jsou kompatibilní s iOS a Android. Ve výbavě baterie s výdrží 5 dní. Podle standardu 3 ATM jsou vodotěsné do 30 m. Samozřejmostí je krokoměr, výpočet kalorií, měření tepu, měření vzdálenosti, měření rychlosti, měření tempa, monitorování spánku, upozornění na pohyb, dechová cvičení, úroveň regenerace těla či virtuální trenér. Podpora sportů: běh, cyklistika, fitness, chůze, jóga, lyžování, outdoor, plavání, tenis a turistika. Nechybí GPS/GLONASS, gyroskop, stopky, budík.

Tvrzené sklo Dragontrail a certifikace 3 ATM

Polar Ignite 2 ve stylovém růžovém provedení s kulatým tvarem ciferníku jsou vybaveny 1,1" barevným displejem s rozlišením 240 × 240 pixelů, moderní technologií IPS a čidlem intenzity okolního světla. Hodinky se vyznačují lehkým tělem, abyste je mohli využívat při vašich oblíbených aktivitách bez omezení. Díky ocelové lunetě a tvrzenému sklu Dragontrail jsou odolné vůči nárazům. Silikonový řemínek s obvodem zápěstí 13-21 cm je příjemný na dotek a snadno se čistí. Podle standardu 3 ATM jsou vodotěsné do hloubky 30 m.

 

Dlouhá výdrž baterie

K dispozici je baterie s kapacitou 165 mAh s výdrží v tréninkovém režimu 20 hodin nebo 5 dní v režimu hodinek se souvislým sledováním tepové frekvence. Pro její úsporu se dotykový displej automaticky vypne a rozsvítí se, jakmile natočíte ciferník k sobě. Spárování se smartphonem probíhá prostřednictvím technologie Bluetooth a jsou kompatibilní s operačním systémem Android a iOS.

 

Sledování kvality spánku a cvičení na každý den

Ve výbavě najdete funkci Sleep Plus Stages, která monitoruje spánek, na základě čehož vám po probuzení nabídne komplexní přehled o jednotlivých fázích. Nechybí ani speciální funkce Nightly Recharge, která v noci automaticky změří, jak se vaše tělo zotavilo z předchozího dne. V neposlední řadě je zde i funkce FitSpark, která vám přímo na hodinkách nabídne seznam doporučených cviků s jednoduchou vizualizací a stručným vysvětlením.

 

Dechové cvičení Serene™ pro uvolnění a uklidnění

Uvolnit vaše tělo a mysl můžete pomocí funkce Serene, která vás bude navádět při regulaci dýchání. Pravidelným vibrováním a doprovodnými animacemi na ciferníku vám pomohou udržet si správný rytmus dýchání. Právě hluboké dýchání totiž pomáhá efektivně odbourat nejen stres, ale také zlepšit soustředění.

 

Metrika plavání, sportovní režimy a zdroje energie

Sledovat můžete různé zdroje energie, které vaše tělo využívá při tréninku. Hodinky rozdělují spotřebu energie na sacharidy, bílkoviny a tuky. Samozřejmostí je i pokročilé měření tepové frekvence či podpora až 130 různých sportů. Nechybí metrika plavání, při které chytré hodinky Polar Ignite 2 automaticky zjistí vaši tepovou frekvenci, plavecký styl, vzdálenost, tempo, záběry a dobu odpočinku. Vzdálenost a záběry se měří i při dálkovém plavání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce senzor tepové frekvence
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Polar Ignite 2 růžové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno