Polar H10+ M-XXL hrudní snímač, oranžová

Nákupem získáte 21,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Polar H10+ je vylepšený snímač srdeční frekvence s vlastním vysílačem. K přenosu dat je možné využít jednu ze tří možností, a to Bluetooth, analogové 5 kHz pásma a ANT+. Konektivita je tak široká a umožní vám připojení k chytrým telefonům, sporttesterům a také k aerobním trenažérům. Senzor disponuje také vlastní pamětí pro jeden záznam nepřerušeného měření až na 65 hodin. Tento senzor je vhodný i pro plavce díky voděodolnosti až do 30 metrů. O napájení se stará knoflíková baterie CR2025. Její výdrž dosahuje až 200 hodin. Senzor dostanete s pohodlným pásem, který vás nebude omezovat během sportovních aktivit. Velikost M-XXL, obvod hrudníku 65-105 cm. Barva oranžová. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Široká konektivita

Polar H10+ vyniká širokou konektivitou, která vám umožní ho připojit ke spoustě zařízení i trenažérů. K přenosu dat lze využít jednu za tří technologií. Jednou z nich je klasický analogový přenos přes kódované pásmo 5 kHz, které bývá označováno jako GymLink a využívá se převážně u trenažérů. Dále je možné k přenosu dat využít Bluetooth. Ten vám umožní připojení senzoru ke sporttesterům Polar a chytrým telefonům. Ke správnému fungování je potřebné, aby byl telefon vybavený podporou Bluetooth verze 4.0 a vyšší a operačními systémy iOS anebo Android 4.3 a vyšší. Do telefonu je dále potřebné nainstalovat aplikaci Polar Beat. K senzoru lze připojit pomocí Bluetooth až dvě zařízení najednou. Třetí možností pro přenos dat je ANT+ technologie. Výhodou je i kompatibilita s dalšími předními fitness aplikacemi, jako je například Runtastic a Cardio Mapper.

Vhodný i pro plavecké tréninky

Díky vysoké odolnosti vůči vodě až do 30metrové hloubky je senzor vhodný i pro plavce. Snímací elektrody jsou potažené speciálním pryžovým materiálem, který zachovává vodivost. Díky tomu je eliminován vznik koroze, vznikající v důsledku kontaktu s potem nebo vodou.

Pohodlné nošení

Polar H10+ disponuje příjemným pásem, který je vyrobený z měkké a odolné tkaniny, která vám zajistí komfort během vašich tréninků a sportovních aktivit. Vnitřní strana je opatřena silikonovými tečkami, aby pás držel na svém místě a nesklouzával dolů. Nechybí ani vylepšená spona pro ještě jistější upnutí pásu. Výhodou je i velmi nízká hmotnost, která dosahuje pouhých 60 g (21 g senzor a 39g pás).

Specifikace

  • Přenos dat: Bluetooth, ANT+, analogový signál 5 kHZ
  • Paměť: pro záznam 1 tréninku a maximálně 65 hodin bez přerušení
  • Dosah: až 10 metrů
  • Typ baterie a výdrž: knoflíková CR2025, výdrž dosahuje až 200 hodin
  • Velikost: M-XXL vhodný pro hrudníky s obvodem 65-105 cm
  • Voděodolnost: do 30 m
  • Rozměry snímače: 34 x 65 x 10 mm
  • Hmotnost: 21 g snímač, 39 g popruh

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ příslušenství příslušenství k hodinkám

Další vlastnosti

Značka: Polar
Typ příslušenství: příslušenství k hodinkám

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: oranžová
Šírka: 95 mm
Výška: 115 mm
Hmotnosť: 40 g
Hloubka: 45 mm

Obsah balení

Obsah balení: senzor TF, elastický popruh

Ostatní

Kód produktu: 92075960

Všechny parametry

Recenze Polar H10+ M-XXL hrudní snímač, oranžová

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Polar H10+ M-XXL hrudní snímač, oranžová