Polar A300 černé

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Moderní design

Stylové hodinky s kompaktním provedením váží pouze 48g a patří tak mezi nejlehčí fitness hodinky na trhu. Kromě toho jsou vybaveny páskem, který je velmi snadno možné vyměnit a vy si tak budete moci hodinky přizpůsobit podle vaší nálady. Displej hodinek tvoří rozlišení 128 x 128 a je chráněn kvalitním minerálním sklíčkem.

Monitorování denní aktivity

Sportovní hodinky monitorují vaši denní aktivitu. Své výsledky si můžete jednoduše přenést prostřednictvím praktického kabelu do svého počítače, tabletu nebo dokonce telefonu. Všechny naměřené údaje lze snadno prohlížet nebo sdílet na sociálních sítích pomocí mobilní aplikace Polar Flow jednoduchým propojením hodinek s vaším mobilním zařízením pomocí technologie Bluetooth.

Tréninkové funkce

K praktickým funkcím, jimiž tyto skvělé sportovní hodinky disponují patří tréningové funkce jako měření okamžitého tepu, měření průměrného a maximálního tepu. K dalším funkcím patří zvuková signalizace při překročení zóny a 5 definovaných zón tepu. Součástí je také Fitness test k určení indexu kondice či Energy pointer, který vám ukazuje jako rozvíjíte svou kondici.

Fitness náramek

Hodinky obsahují i ​​funkce fitness náramku a monitorují vaše aktivity tím, že dokáží měřit počet ujetých kroků, vzdálenost, spálené kalorie či dokonce kvalitu spánku. Díky těmto skvělým hodinkám můžete monitorovat svou aktivitu 24/7. Hodinky jsou také vybaveny praktickým podsvícením a funkcemi jako budík či datum a stopky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • GPS
    Ne GPS
  • LED podsvícení
    Ano LED podsvícení

Další vlastnosti

Značka: Polar
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 115 mm
Výška: 93 mm
Hmotnost: 220 g
Hloubka: 75 mm

Funkce

? GPS: Ne

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Další parametry

LED podsvícení: Ano
Pulzoměr: Ne

Ostatní

Kód produktu: 90051950

Všechny parametry

Recenze Polar A300 černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se