• Výprodej
  • Doprava zdarma

Výrobce: Polar
Polar

Polar A300 HR (černé) vystavený kus s plnou zárukou

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

3 390 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 3 489 Kč
Na splátky s Home Credit spočítat

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

3 390 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 3 489 Kč
Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 33,90 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Sportovní hodinky Polar A300 HR jsou vybaveny displejem s rozlišením 128 x 128 a minerálním sklem, které je velmi odolné. Hodinky kromě standardních funkcí sporttesteru obsahují i funkce fitness náramku, monitoru aktivity tím, že dokáží měřit počet ujetých kroků, vzdálenost, spálené kalorie, kvalitu spánku. Kromě toho jsou vybaveny páskem, který je velmi snadno možné vyměnit a vy si tak budete moci hodinky přizpůsobit podle vaší nálady.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Moderní design

Stylové hodinky s kompaktním provedením váží pouze 48g a patří tak mezi nejlehčí fitness hodinky na trhu. Kromě toho jsou vybaveny páskem, který je velmi snadno možné vyměnit a vy si tak budete moci hodinky přizpůsobit podle vaší nálady. Displej hodinek tvoří rozlišení 128 x 128 a je chráněn kvalitním minerálním sklíčkem.

Monitorování denní aktivity

Sportovní hodinky monitorují vaši denní aktivitu. Své výsledky si můžete jednoduše přenést prostřednictvím praktického kabelu do svého počítače, tabletu nebo dokonce telefonu. Všechny naměřené údaje lze snadno prohlížet nebo sdílet na sociálních sítích pomocí mobilní aplikace Polar Flow jednoduchým propojením hodinek s vaším mobilním zařízením pomocí technologie Bluetooth.

Tréninkové funkce

K praktickým funkcím, jimiž tyto skvělé sportovní hodinky disponují patří tréningové funkce jako měření okamžitého tepu, měření průměrného a maximálního tepu. K dalším funkcím patří zvuková signalizace při překročení zóny a 5 definovaných zón tepu. Součástí je také Fitness test k určení indexu kondice či Energy pointer, který vám ukazuje jako rozvíjíte svou kondici.

Fitness náramek

Hodinky obsahují i ​​funkce fitness náramku a monitorují vaše aktivity tím, že dokáží měřit počet ujetých kroků, vzdálenost, spálené kalorie či dokonce kvalitu spánku. Díky těmto skvělým hodinkám můžete monitorovat svou aktivitu 24/7. Hodinky jsou také vybaveny praktickým podsvícením a funkcemi jako budík či datum a stopky.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

iGPS: Ne
LED podsvícení: Ano

Další vlastnosti

Značka: Polar
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 115 mm
Výška: 95 mm
Hmotnost: 252 g
Hloubka: 75 mm

Funkce

iGPS: Ne

Obsah balení

Obsah balení: Hrudní pás Polar H7, USB kabel

Display/Grafika

iTyp displeje: LED

Další parametry

LED podsvícení: Ano
Pulzoměr: Ano

Ostatní

Kód produktu: 90051953

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru