Polar

Polar Pacer Polar Pacer

Zamilujte se do běhání. Běžecké minimalistické hodinky, lehké jako peří – váží pouhých 40 g. Proč si komplikovat něco tak jednoduchého? Vzpomínáte si na dětství? Kdykoli jste měli příležitost, utíkali jste. Byla to čistá, nevinná, nefalšovaná radost – jednoduché věci jsou vždycky nejlepší. Stejně jako Polar Pacer.

Polar Ignite Polar Ignite

Fitness hodinky Polar Ignite jsou chytré, jednoduché a mají elegantní design. Získejte optimalizované pokyny pro cvičení, spánek a regeneraci – v hodinkách s krásným designem, které skvěle vypadají a budou vám po celý den dodávat skvělý pocit.

NÁSTROJE VEDOUCÍ K POKROKU

Naše komplexní a snadno ovladatelné nástroje pro analýzu pohybových a sportovních aktivit vám pomohou rychleji dosahovat svých cílů.

 

SMART COACHING, CHYTRÝ TRÉNINK

Hodinky na základě analýzy vašich dat vytvoří osobní tréninkový plán.

 

Polar Vantage Polar Vantage

Multisportové hodinky Polar Vantage s GPS představují úžasnou kombinaci výkonu, funkcí a sportovního přístupu. Nabízí pokyny a údaje pro lepší kondici a základní chytré funkce pro spojení se světem. Hodinky Polar Vantage jsou univerzálním průvodcem na vaší cestě k nové úrovni výkonu.

Polar Grit X Pro Polar Grit X Pro

Jsou vyrobeny s odolností na armádní úrovni, mají safírové sklo a ultra dlouhou výdrž baterie, jsou vybaveny novými navigačními nástroji, nepřetržitě zapnutými outdoorovými funkcemi a dokonalými tréninkovými řešeními Polar, takže se můžete vydat kamkoli vás srdce táhne.