Popis produktu

Hra Pokémon Violet Adventure je určena pro herní konzoli Nintendo Switch. Nejnovější díl série Pokémon nabízí otevřený svět, který můžeš prozkoumávat svým vlastním tempem. V této hře si budete moci užít ikonická dobrodružství ze série Pokémon, jako je boj s divokými Pokémony a snaha je chytit. Vyberte si Sprigatita, Fuecoco nebo Quaxlyho, kteří se stanou vašimi prvními partnerskými pokémony, než se vydáte na cestu po Paldei, abyste se zdokonalili ve svých dovednostech. Seznamte se s různými lidmi a Pokémony a objevte dobrodružství ve světě Pokémonů. Ve hře Pokémon Violet se setkáte s profesorem Turou, zatímco ve hře Pokémon Scarlet bude vaším profesorem Sada. Hra má anglickou lokalizaci.

Poznejte nové lidi a nové pokémony na prestižní akademii Uva.

regionu Paldea se nachází prestižní škola, kam se sjíždějí lidé z různých regionů, aby se zdokonalili ve svých dovednostech. Absolvujte hodiny s jedinečnými učiteli, kteří vám ukáží, co vědí o boji, biologii pokémonů a dalších věcech. Vydejte se na nezávislé studium nazvané Honba za pokladem, abyste získali nové zkušenosti, poznali nové lidi a našli svůj vlastní poklad.

Hra pro více hráčů

Pokémon Violet umožňuje hru až čtyř hráčů. Kromě základních herních prvků, jako je obchodování a boj s pokémony, budete moci s ostatními hráči prozkoumávat různé lokace v regionu. S přáteli a rodinou můžete objevovat nové Pokémony a prozkoumávat neznámé oblasti.

Postavy

Vaše oblečení se bude lišit podle toho, zda hrajete Pokémon Scarlet nebo Pokémon Violet. V Pokémon Violet se setkáte s profesorem Turou a Miraidon legendárním Pokémonem který zdobí obal hry.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Adventury
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Pokémon Violet - Nintendo Switch hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno