Pokémon Tournament DX - Nintendo Switch hra

Hra Pokkén Tournament DX vás nechá prostřednictvím konzoly Nintendo Switch převzít kontrolu nad vašimi pokémony a bojovat proti ostatním příšerky v real time soubojích. S novými bojovníky a rozšířeným výběrem Pokémonů, kteří jsou dostupní hned od prvního spuštění hry nabízí hráči rozšířené možnosti hraní. Poskytuje množství vylepšených funkcí a módů, díky kterým hra zaujme i úplných herních nováčky. TV mód zajistí, že si hraní užijete i se svými přáteli. Připravte se na denní výzvy, intenzivní souboje a získávejte nových a nových Pokémonů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 18 %

Popis produktu

Vrhněte se do boje

Hra Pokkén Tournament DX, která je určena pro herní konzoli Nintendo Switch potěší všechny milovníky Pokémonů špičkovou grafikou a akcí, díky které vás hra vtáhne do tohoto světa. Vyberte si bojovníka a svých oblíbených Pokémonů a za jejich pomoci porážejte soupeřů. Souboje mezi nimi jsou opravdu tvrdé, přesně takové jako v seriálu a filmech a je jen na vás, zda právě váš Pokémon zvítězí.

Podělte se o zážitky

Změřte si síly a herní znalosti se svými přáteli díky módu versus, který nabízí možnost hraní více hráčů. Pokud právě není nikdo po ruce vyberte si soupeře z online hráčů. Výhodou je, že hra umožňuje uspořádat i turnaj, čímž hraní nabere na akci. Abyste se mohli svým vítězstvím a herní taktikou pochlubit ostatním hráčům je možné ukládat si replaye zápasů a sdílet je.

Vylepšené funkce a módy

Rozšířené a vylepšené módy nabízejí celou řadu rozšířených možností hraní. V Team Battle módu si budete moci vybrat tří Pokémony, se kterými budete bojovat souboje do posledního Pokéballu. Strhující online souboje, ve kterých si budete moci vylepšit znalosti umožňuje Group Match mód. Velkou výhodou, která potěší hlavně všech nedočkavců je, že všichni bojovníci a Pokémoni jsou dostupný hned od prvního spuštění hry.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium Game card
  • Platforma Nintendo Switch
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Nintendo
Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 7+
Závadnosť obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 60 g
Hloubka: 11 mm

Další parametry

Handheld mód: Ano

Ostatní

Kód produktu: NSS530

Všechny parametry

Recenze Pokémon Tournament DX - Nintendo Switch hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Pokémon Tournament DX - Nintendo Switch hra