Pokémon Shield - Nintendo Switch hra

Hra Pokémon Shield pro herní konzoli Nintendo Switch představuje další generaci Pokémon RPG her. Vydejte se do regionu Galar, navštivte moderní města i idylický venkov a soupeřte na stadionech, abyste se stali šampióny. Na začátku vaší výpravy si budete moci vybrat společníka z trojice Pokémonů - Grookey, Scorbunny a Sobble. Během vaší cesty za titulem na vás čekají náhodné souboje s divokými Pokémony i duely s trenéry. Hra má anglickou lokalizaci a je určena až pro 4 hráče. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Doprava zdarma
  • Sleva 21 %

Popis produktu

Okouzlující prostředí

Prozkoumejte všechna zákoutí regionu Galar, který byl výrazně inspirován Anglií. Navštivte klidný venkov i rušná velkoměsta, husté lesy i sněhem pokryté hory.

Vyberte si svého Pokémona

Na začátku vaší cesty si budete moci zvolit za společníka jednoho ze tří Pokemonů - Grookey (travní typ), Scorbunny (ohnivý typ) nebo Sobble (vodní typ).

Pochytejte je všechny

Na vaší výpravě budete bojovat s dobře známými i zcela novými Pokémony, přičemž exkluzivně jen ve verzi Shield potkáte Pokémony, jako jsou Larvitar a Goomies.

Probojujte se k titulu šampiona

Vyzvěte trenéra stadionu a vyzkoušejte si své schopnosti v souboji, například proti Allister, která se objeví pouze ve verzi Shield.

Legendární Pokémon Zamazenta

Odhalte všechna tajemství světa Pokémonů. Při vašem putování se vám naskytne možnost poodhalit záhadu legendárního Pokémona Zamazenta.

Hratelnost

Hra nabídne kromě krásného prostředí a rozmanitého světa Pokémonů i vylepšenou hratelnost až pro 4 hráče. Novým prvkem je schopnost "Dynamax", která mnohonásobně zvětší jakéhokoliv Pokémona v souboji po dobu tří kol. Další novinkou hry je oblast "Wild Area". která nabídne lepší interakci mezi lidmi a Pokémony. Výhodou je možnost manipulace s kamerou i v této zóně.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium Game card
  • Platforma Nintendo Switch
  • Typ hry RPG
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Nintendo
Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: RPG
Věkové omezení: 7+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 60 g
Hloubka: 11 mm

Další parametry

Handheld mód: Ano

Ostatní

Kód produktu: NSS560

Všechny parametry

Recenze Pokémon Shield - Nintendo Switch hra

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Michal, 13.1.2021

Skvěle promyšlená a zábavná hra.

  • Super zábava.
  • Nic.

Příslušenství k Pokémon Shield - Nintendo Switch hra