5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Hra Pokémon Shield pro herní konzoli Nintendo Switch představuje další generaci Pokémon RPG her. Vydejte se do regionu Galar, navštivte moderní města i idylický venkov a soupeřte na stadionech, abyste se stali šampióny. Na začátku vaší výpravy si budete moci vybrat společníka z trojice Pokémonů - Grookey, Scorbunny a Sobble. Během vaší cesty za titulem na vás čekají náhodné souboje s divokými Pokémony i duely s trenéry. Hra má anglickou lokalizaci a je určena až pro 4 hráče.

Okouzlující prostředí

Prozkoumejte všechna zákoutí regionu Galar, který byl výrazně inspirován Anglií. Navštivte klidný venkov i rušná velkoměsta, husté lesy i sněhem pokryté hory.

Vyberte si svého Pokémona

Na začátku vaší cesty si budete moci zvolit za společníka jednoho ze tří Pokemonů - Grookey (travní typ), Scorbunny (ohnivý typ) nebo Sobble (vodní typ).

Pochytejte je všechny

Na vaší výpravě budete bojovat s dobře známými i zcela novými Pokémony, přičemž exkluzivně jen ve verzi Shield potkáte Pokémony, jako jsou Larvitar a Goomies.

Probojujte se k titulu šampiona

Vyzvěte trenéra stadionu a vyzkoušejte si své schopnosti v souboji, například proti Allister, která se objeví pouze ve verzi Shield.

Legendární Pokémon Zamazenta

Odhalte všechna tajemství světa Pokémonů. Při vašem putování se vám naskytne možnost poodhalit záhadu legendárního Pokémona Zamazenta.

Hratelnost

Hra nabídne kromě krásného prostředí a rozmanitého světa Pokémonů i vylepšenou hratelnost až pro 4 hráče. Novým prvkem je schopnost "Dynamax", která mnohonásobně zvětší jakéhokoliv Pokémona v souboji po dobu tří kol. Další novinkou hry je oblast "Wild Area". která nabídne lepší interakci mezi lidmi a Pokémony. Výhodou je možnost manipulace s kamerou i v této zóně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry RPG
Lokalizace anglická

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Pokémon Shield - Nintendo Switch hra

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Ngoc Bich

10. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Kvalita provedení
  • Storyline

Pokud váháte nad Sword nebo Shield, doporučuji Shield jsou tam zajímavější trenéři stadionu.


Michal

13. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Super zábava.
  • Nic.

Skvěle promyšlená a zábavná hra.