Popis produktu

Hra Pokémon Scarlet Adventure je určena pro herní konzoli Nintendo Switch. Nejnovější díl série Pokémon nabízí otevřený svět, který můžeš prozkoumávat svým vlastním tempem. V této hře si budete moci užít ikonická dobrodružství série Pokémon, jako jsou souboje s divokými Pokémony a snaha je chytit. Vyberte si Sprigatita, Fuecoco nebo Quaxlyho, kteří se stanou vašimi prvními partnerskými pokémony, než se vydáte na cestu po Paldei, abyste se zdokonalili ve svých dovednostech. Seznamte se s různými lidmi a Pokémony a objevte dobrodružství ve světě Pokémonů. V Pokémon Scarlet se setkáte s profesorem Sadou, zatímco v Pokémon Violet bude vaším profesorem Turo. Hra má anglickou lokalizaci.

Poznejte nové lidi a nové pokémony na prestižní akademii Uva.

regionu Paldea se nachází prestižní škola, kam se sjíždějí lidé z různých regionů, aby se zdokonalili ve svých dovednostech. Absolvujte hodiny s jedinečnými učiteli, kteří vám ukáží, co vědí o boji, biologii pokémonů a dalších věcech. Vydejte se na nezávislé studium nazvané Honba za pokladem, abyste získali nové zkušenosti, poznali nové lidi a našli svůj vlastní poklad.

Hra pro více hráčů

Pokémon Violet umožňuje hru až čtyř hráčů. Kromě základních prvků série, jako je obchodování a boj s pokémony, budete moci s ostatními hráči prozkoumávat různé lokace v regionu. S přáteli a rodinou můžete objevovat nové Pokémony a prozkoumávat neznámé oblasti.

Postavy

Vaše oblečení se bude lišit v závislosti na tom, zda hrajete Pokémon Scarlet nebo Pokémon Violet. V Pokémon Scarlet se setkáte s profesorem Sadou a Koraidon legendárním Pokémonem který zdobí obal hry.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Adventury
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Pokémon Scarlet - Nintendo Switch hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno