PocketBook 740 InkPad 3 černá


Úhlopříčka: 7.8 ", Dotyková obrazovka: Ano, Kapacita: 8 GB, Úhlopříčka: 7.8 " Více info

Barva


Cena 5 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 55 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Čtečka knih PocketBook 740 InkPad 3 v černém provedení je vybavena 7,8" E Ink Carta dotykovým displejem s rozlišením 1404×1872 obrazových (300 dpi). Plynulý chod má na starosti dvoujádrový procesor s frekvencí 1 GHz a 1 GB operační paměť. Čtečka disponuje interní pamětí s kapacitou 8 GB, kterou je možné prostřednictvím paměťové karty microSD navýšit až o 32 GB. Zařízení umožňuje čtení e-knih v běžných formátech, prohlížení fotografií a poslech hudby ve formátu MP3. Nechybí bezdrátové připojení Wi-Fi 802.11 b/g/n, rozhraní micro USB a předinstalované slovníky. Napájení je zajištěno baterií s kapacitou 1900 mAh.

Vychutnejte si požitek z četby kdekoliv a kdykoliv

Čtečka knih PocketBook 740 InkPad 3 byla vytvořena tak, aby čtenářům e-knih poskytla pohodlí a vysoký komfort. Je vybavena 7,8-palcovým dotykovým displejem E Ink Carta s rozlišením až 1404x1872 obrazových bodů, který vytváří vizuální dojem, jako při čtení klasické papírové knihy. Pomocí technologie SMARTLight nastavíte nejen optimální úroveň jasu, ale i teplotu barvy nasvícení. Tak získáte nejvhodnější intenzitu světla vzhledem k dennímu času a biorytmu člověka. Zásluhou nízké hmotnosti jen 210 g a baterie s kapacitou 1900 mAh se stane ideálním společníkem na cesty.

Vysoký výkon

Rychlou odezvu a plynulý chod e-čtečky zajistí výkonný 2-jádrový procesor a operační paměť RAM s kapacitou 1 GB. Zařízení disponuje 8 GB vnitřní pamětí a slotem pro paměťové karty microSD (až 32 GB), díky čemuž si do čtečky uložíte více než 2 000 elektronických knih v 17 běžných textových formátech a 4 grafických formátech JPEG, BMP, PNG nebo TIFF. Za pomoci funkce Text-to-Speech převede textový soubor v podporovaném formátu na mluvené slovo. Předností je možnost poslechu zvukových souborů a hudby ve formátu MP3.

Vše v jednom

E-čtečka se pyšní rafinovaným designem, který kombinuje ostré hrany a zaoblené rohy. Spolu s elegantním provedením v černé barvě vytváří harmonický celek. Integrovaný g-senzor umožňuje libovolně otáčet čtečku a tím i zobrazení ze svislé do vodorovné polohy podle momentálních potřeb. Zařízení je vybaveno portem micro USB, který poslouží k přenosu dat, komunikaci i na nabíjení integrované baterie. Prostřednictvím bezdrátové technologie Wi-Fi 802.11b/g/n a služeb Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync a PocketBook Cloud si jednoduše a rychle stáhnete jakýkoliv obsah přímo do zařízení i bez připojení k PC.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 7.8 "
Dotyková obrazovka Ano
Kapacita 8 GB
Úhlopříčka 7.8 "

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PocketBook 740 InkPad 3 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno