PocketBook 631+ Touch HD 2

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

4 389 Kč

Rezervace je zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 438.9 Kč

Cena v e-shopu:

4 389 Kč

Doprava zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 438.9 Kč

Skladem v e-shopu 2-5 ks Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 43,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Čtečka knih POCKETBOOK 631+ Touch HD 2 v tmavé hnědé barvě je vybavena dotykovým displejem E Ink Carta HD s velikostí úhlopříčky 6 palců a rozlišením HD. O její plynulý chod a rychlou odezvu se stará výkonný procesor s frekvencí 1 GHz, který je doplněn o 512 MB RAM paměť. Vnitřní paměť má kapacitu 8 GB a k dispozici je také slot na microSD karty až do velikosti 32 GB. Čtečka podporuje 18 knižních formátů bez konverze a 4 grafické formáty jako je JPEG, BMP, PNG a TIFF. Využít můžete také vestavěné Wi-Fi rozhraní či sluchátkový výstup.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Displej a výbava

Pohodlné sledování je zárukou 6-palcového E Ink Card displeje s HD rozlišením a 300 dpi. Černobílá obrazovka má vyvážené barvy elektronického textu pro co nejvyšší komfort při čtení. Ve výbavě elektronické čtečky knih POCKETBOOK 631+ Touch HD 2 najdeme výkonný procesor s frekvencí 1 GHz, který doplňuje 512 MB operační paměti. Zajistí rychlou reakci bez prodlení a sekání. Můžete bezproblémově listovat stranami či pracovat v jiných aplikacích. Pro uložení e-knih slouží interní paměť s kapacitou 8GB.

Podporované formáty

Díky čtečce knih POCKETBOOK 631+ Touch HD 2 si můžete vybrat různé formáty obsahu. Zařízení podporuje 18 textových formátů a 4 grafické formáty jako je JEPEG, BMP, PHG a TIFF. Není zapotřebí na převod další aplikace nebo zařízení. Disponuje předinstalovaným slovníkem Abbyy Lingvo, který má k dispozici 21 překladů, abyste mohli číst i cizojazyčnou literaturu.

Připojení zařízení

Čtečka knih POCKETBOOK 631+ Touch HD 2 se pyšní vestavěným Wi-Fi modulem, pro snadné připojení k síti. K dispozici nabízí služby Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Sync. Umožní vám rychlý a snadný přenos jakéhokoli virtuálního obsahu do zařízení a to bez nutnosti připojení čtečky knih k počítači nebo notebooku.

Design

Užijte si jednoduchý a elegantní design čtečky knih POCKETBOOK 631+ Touch HD 2, který je mimořádně příjemný na dotek. Její kompaktní rozměry a nízká hmotnost jen 180g jsou zárukou pohodlného přenášení i manipulace. Na předním panelu se nacházejí tlačítka, která spolu s dotykovým displejem vám poslouží pro intuitivní ovládání. Čtečka je v tmavé hnědé barvě, která si vás získá už na první pohled.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

iÚhlopříčka: 6 "
iWi-Fi: Ano
Dotyková obrazovka: Ano
iSlot pro paměťovou kartu: Ano
iKapacita: 8 GB
iRozlišení displeje: 1072x1448
Podsvícení: Ano
Výdrž baterie:
Barevný displej: Ne

Další vlastnosti

Značka: Pocketbook

Display/Grafika

iÚhlopříčka: 6 "
Dotyková obrazovka: Ano
iRozlišení displeje: 1072x1448
Barevný displej: Ne

Konektivita

iWi-Fi: Ano
Velikost USB: micro USB
Výstup pro sluchátka: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 115 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 180 g
Hloubka: 10 mm

Multimédia

Zvuk.formáty: mp3
Podporované obraz.formáty: jpg, bmp, Tif, png
Podpor.formát dokumentů: EPUB, RTF, DjVu, TXT, HTML, MOBI

Obsah balení

Obsah balení: dobíjecí kabel

Paměť

iSlot pro paměťovou kartu: Ano

Datové uložiště

iKapacita: 8 GB

Funkce

Podsvícení: Ano

Baterie

Výdrž baterie:

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru