Plynové varné desky

Plynové varné desky patří k nejstarším přístrojům, které používáme k vaření. A velmi dobře nám slouží i dnes! Rychle vám ohřejí jídlo, plamen dokážete dobře regulovat a nemusíte se obávat přílišných tepelných ztrát.

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Haier
Značka

Zobrazujeme 4 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Haier HAHG6BF4XH

Haier HAHG6BF4XH

Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 4,85 cm, Šířka: 59,5 cm,…


9 990 Kč

Haier HAHG7W5HEB

Haier HAHG7W5HEB

Plynová varná deska, Počet hořáků: 5, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 4,85 cm, Šířka: 74,5 cm,…


12 990 Kč

Haier HAVG5D4HB

Haier HAVG5D4HB

Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 5,15 cm, Šířka: 65 cm,…


10 990 Kč

Haier HAVG7WL4HB

Haier HAVG7WL4HB

Plynová varná deska, Počet hořáků: 5, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 5,15 cm, Šířka: 74,5 cm,…


12 990 Kč

O kategorii

Plynové varné desky

Zapnete hořák… a je to. Žádné dlouhé nahřívání plotýnky, na plynu můžete vařit hned. Dobrá zpráva pro všechny, kdo mají problém se zapalováním ohně: moderní plynové desky jsou už vybaveny elektrickým zapalováním, takže máte o starost méně.

Plyn je navíc levnější než elektřina, takže vás vaření bude stát o něco méně. Možnou nevýhodou je, že ne do všech novostaveb se dnes zavádí plyn. Proto si před pořízením plynové varné desky zkontrolujte, že tuto možnost máte.

Jak vybrat varnou desku

Varné desky se dnes vyrábějí na vícero způsobů. Díky tomu si můžete vybrat ten, na kterém se vám vaří nejlépe. Pokud si nevíte rady, mrkněte se na přehled základních výhod varných desek v kostce:

Plynové varné desky – tradiční způsob vaření na plynu, ocení především ti, kdo na něm vaří celý život. Plyn je také levnější než elektřina, dobře se reguluje, nemusíte dlouho čekat na rozehřátí plotýnky a k vaření nepotřebujete žádné speciální kuchyňské nádobí.

Sklokeramické varné desky – Sklokeramické desky mají topné spirály, které se nahřívají a přenáší teplo na dno nádoby. Ani tady nepotřebujete žádné speciální nádobí. Sklokeramické desky mají moderní design a jsou snadné na údržbu.

Indukční varné desky – Indukční varná deska funguje na principu elektromagnetické indukce a indukční cívky. Nádobí zahřívá pouze při kontaktu s deskou, takže jsou velmi bezpečné. Pro vaření ale potřebujete nádobí, které je vyrobeno ze feromagnetického kovu – například pánve na indukci. Pokud nemáte rádi digestoře, možná vás budou zajímat moderní indukční varné desky s vestavěným odsáváním.