PlayStation 5 + hra God of War Ragnarök


Herní konzola, Platforma: PS5, Barva: bílá, Základní frekvence procesoru: 3.5 GHz, Kapacita: 825 GB, Počet gamepadů v ceně: 1. Více info


Cena 15 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 155 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

20×

99% Kvalita
Vynikajicí

91% Hodnota za peníze
Výborná

20 nákup

Zobrazit 20 recenzí

Popis produktu

Vzhledem k omezené dostupnosti tohoto zboží si společnost Electro World s.r.o. vyhrazuje právo omezit množství prodaného zboží na jeden kus na jednoho zákazníka; nabídka platí do vyprodání zásob.

PlayStation 5 má propracovaný design s podsvíceními a futuristickými prvky. O výkon se postará 8jádrový procesor AMD s frekvencí 3,5 GHz spolupracující s grafickou kartou (10,28 TFLOPs) založenou na architektuře RDNA 2. Pro hry je k dispozici 825GB SSD disk s rychlostí ukládání 5,5 GB/s. Přístroj je vybaven Blu-ray mechanikou a zvukovou technologií Tempest 3D Audiotech. Podporuje hraní v rozlišení 4K Ultra HD při obnovovací frekvenci 120 Hz a výstup 8K. Dodává se s bezdrátovým ovladačem Sony DualSense.

NEJNOVĚJŠÍ OFICIÁLNÍ INFORMACE O PS5 NAJDETE PO KLIKNUTÍ NA

Recenze na herní konzolu PlayStation 5

Rychlost blesku

Využijte výkon upraveného 8jádrového procesoru AMD s frekvencí 3,5 GHz, kterému asistuje grafická karta (10,28 TFLOPs) postavená na architektuře RDNA 2. Ukládejte své nejnovější hry na SSD disk s kapacitou 825 GB a rychlostí 5,5 GB/s.

Rychlý SSD disk s integrovaným systémem I/O

Maximalizujte svůj herní zážitek díky téměř okamžitému načítání nainstalovaných her pro systém PS5. Přizpůsobená integrace vstupně-výstupních systémů PlayStation 5 umožňuje tvůrcům stahovat data z SSD disku tak rychle, že mohou navrhovat hry způsobem, který dosud nebyl možný.

Úchvatná grafika

PlayStation 5 přináší vyšší úroveň zpracování obrazu. Vaše herní prostředí bude mnohem realističtější. Technologie HDR se o to postará. V podporovaných hrách jsou světelné paprsky simulovány individuálně, aby bylo dosaženo skutečných stínů a odrazů. Na televizním přijímači 4K si vychutnáte obraz s obnovovací frekvencí 120 Hz. Konzole navíc podporuje výstup 8K, takže můžete hrát hry na displeji s rozlišením 4 320p.

 • Sledování paprsku
 • Hry pro 4K televizor
 • Až 120 snímků za sekundu s výstupem 120 Hz
 • Technologie HDR
 • Výstup 8K

Neuvěřitelně realistické hraní

S vylepšeným bezdrátovým ovladačem DualSense od Sony s podporou haptické zpětné vazby a adaptivních spouštěčů si užiješ ještě více pohlcujících herních zážitků. Konzole je také vybavena zvukovou technologií Tempest 3D Audiotech, která v podporovaných hrách oživuje prostředí pomocí sluchátek a reproduktorů TV.

Další funkce systému PlayStation 5

 • Zpětná kompatibilita - hrajte starší digitální hry pro systém PS4 na digitální edici systému PS5.
 • Vylepšení her - užijte si rychlejší a plynulejší snímkovou frekvenci ve vybraných digitálních hrách pro systém PS4 a PS VR.
 • Upgrade digitálních her pro systém PS4 na digitální hry pro systém PS5 - digitální edice systému PS5 nabízí vydavatelům her možnost umožnit hráčům upgrade digitálních her pro systém PS4 na digitální hry pro systém PS5.

Integrace PlayStation VR

Připojte systém PlayStation VR ke konzoli PlayStation 5 a užívejte si hry s podporou systému PS VR. K vybavení konzole PlayStation 5 soupravou PS VR potřebujete kameru PlayStation Camera2 pro systém PS4 a adaptér kamery PlayStation Camera, takže není třeba nic dokupovat.

Zábava a tvorba obsahu

 • 4K Ultra HD Blu-ray - sledujte disky 4K Blu-ray na krásném televizoru 4K s konzolí PS5.
 • Streamování zábavy v rozlišení 4K - streamujte zábavu v rozlišení 4K ze svých oblíbených podporovaných aplikací na systému PS5 pomocí televizoru s rozlišením 4K.
 • Vytvářejte a sdílejte obsah - vytvářejte snímky obrazovky a videa ze hry. Sdílejte je s ostatními hráči v síti PlayStation Network nebo ve vybraných aplikacích sociálních sítí.

Set PlayStation 5 + hra God of War Ragnarök

Herní konzole je dodávána v setu spolu se hrou God of War Ragnarök, ve které se s Kratosem a Utreusem vydáte na epickou cestu do devíti světů. Během vaší výpravy budete prozkoumávat mýtické země a bojovat s nepřáteli v podobě severských bohů a monster.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvence procesoru 3.5 GHz
Kapacita 825 GB
Platforma PS5
Vestavěný pevný disk Ano
Počet gamepadů v ceně 1

Hodnocení

4,9 / 5

20 recenzí PlayStation 5 + hra God of War Ragnarök

99% Kvalita
Vynikajicí

91% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Kristýna

20. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Přehrává hry na PS4
 • Nic

Zatím nejlepší možná konzole :)


Ales

12. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • kvalita
 • cena

skvělý dle očekávání


Luděk

9. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Vše proběhlo v pořádku.


Oleksandr

20. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí