PlayStation 5 + hra EA Sports FC 24

Herní konzola, Platforma: PS5, Barva: bílá, Základní frekvence procesoru: 3,5 GHz, Kapacita: 825 GB, Počet gamepadů v ceně: 1. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

97.8% Kvalita
Výborná

95.6% Hodnota za peníze
Výborná

9 nákup

Zobrazit 9 recenzí

Popis produktu

Herní konzole PlayStation 5 má propracovaný design s podsvícením a futuristickými funkcemi. O výkon se stará 8jádrový procesor AMD taktovaný na 3,5 GHz, který spolupracuje s grafickou kartou (10,28 TFLOPs) založenou na architektuře RDNA 2. Úložiště pro hry zajišťuje 825GB SSD s rychlostí 5,5 GB/sec. Je vybaven mechanikou Blu-ray a zvukovou technologií Tempest 3D Audiotech. Podporuje hraní v rozlišení 4K Ultra HD při obnovovací frekvenci 120 Hz a také výstup 8K. Dodává se s bezdrátovým ovladačem Sony DualSense a hrou EA Sports FC 24.

NEJNOVĚJŠÍ OFICIÁLNÍ INFORMACE O PS5 NAJDETE PO KLIKNUTÍ NA

Recenze na herní konzolu PlayStation 5

Rychlost blesku

Využijte výkon upraveného 8jádrového procesoru AMD s frekvencí 3,5 GHz, kterému asistuje grafická karta (10,28 TFLOPs) postavená na architektuře RDNA 2. Ukládejte své nejnovější hry na SSD disk s kapacitou 825 GB a rychlostí 5,5 GB/s.

Rychlý SSD disk s integrovaným systémem I/O

Maximalizujte svůj herní zážitek díky téměř okamžitému načítání nainstalovaných her pro systém PS5. Přizpůsobená integrace vstupně-výstupních systémů PlayStation 5 umožňuje tvůrcům stahovat data z SSD disku tak rychle, že mohou navrhovat hry způsobem, který dosud nebyl možný.

Úchvatná grafika

PlayStation 5 přináší vyšší úroveň zpracování obrazu. Vaše herní prostředí bude mnohem realističtější. Technologie HDR se o to postará. V podporovaných hrách jsou světelné paprsky simulovány individuálně, aby bylo dosaženo skutečných stínů a odrazů. Na televizním přijímači 4K si vychutnáte obraz s obnovovací frekvencí 120 Hz. Konzole navíc podporuje výstup 8K, takže můžete hrát hry na displeji s rozlišením 4 320p.

 • Sledování paprsku
 • Hry pro 4K televizor
 • Až 120 snímků za sekundu s výstupem 120 Hz
 • Technologie HDR
 • Výstup 8K

Neuvěřitelně realistické hraní

S vylepšeným bezdrátovým ovladačem DualSense od Sony s podporou haptické zpětné vazby a adaptivních spouštěčů si užijete ještě více pohlcujících herních zážitků. Konzole je také vybavena zvukovou technologií Tempest 3D Audiotech, která v podporovaných hrách oživuje prostředí pomocí sluchátek a reproduktorů TV.

Další funkce systému PlayStation 5

 • Zpětná kompatibilita - hrajte starší digitální hry pro systém PS4 na digitální edici systému PS5.
 • Vylepšení her - užijte si rychlejší a plynulejší snímkovou frekvenci ve vybraných digitálních hrách pro systém PS4 a PS VR.
 • Upgrade digitálních her pro systém PS4 na digitální hry pro systém PS5 - digitální edice systému PS5 nabízí vydavatelům her možnost umožnit hráčům upgrade digitálních her pro systém PS4 na digitální hry pro systém PS5.

Integrace PlayStation VR

Připojte systém PlayStation VR ke konzoli PlayStation 5 a užívejte si hry s podporou systému PS VR. K vybavení konzole PlayStation 5 soupravou PS VR potřebujete kameru PlayStation Camera2 pro systém PS4 a adaptér kamery PlayStation Camera, takže není třeba nic dokupovat.

Zábava a tvorba obsahu

 • 4K Ultra HD Blu-ray - sledujte disky 4K Blu-ray na krásném televizoru 4K s konzolí PS5.
 • Streamování zábavy v rozlišení 4K - streamujte zábavu v rozlišení 4K ze svých oblíbených podporovaných aplikací na systému PS5 pomocí televizoru s rozlišením 4K.
 • Vytvářejte a sdílejte obsah - vytvářejte snímky obrazovky a videa ze hry. Sdílejte je s ostatními hráči v síti PlayStation Network nebo ve vybraných aplikacích sociálních sítí.

Hra EA Sports FC 24

Hra EA Sports FC 24 vám přinese autentický herní zážitek. Nabídne více než 19 000 plně licencovaných hráčů, 700 týmů a 30 lig včetně Ligy mistrů UEFA mužů i žen, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Barclays Women's Super League, LaLiga EA Sport Arkema, NWSL a mnoha dalších.

Obsah balení: herní konzole PlayStation 5, bezdrátový ovladač DualSense, základna, HDMI kabel, síťový AC kabel, USB kabel, předinstalovaná hra Astro's Playroom, poukázka na plnou verzi hry EA Sports FC 24, poukázka na digitální obsah EA Sports FC 24 Ultimate Team (jeden balíček se vzácnými zlatými hráči, tři neprodejné hostování hráčských ikon na 5 zápasů Ultimate Team)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvence procesoru 3.5 GHz
Kapacita 825 GB
Platforma PS5
Vestavěný pevný disk Ano
Počet gamepadů v ceně 1

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

9 recenzí PlayStation 5 + hra EA Sports FC 24

97.8% Kvalita
Výborná

95.6% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavla

27. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Tichost zařízení

Martin

14. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • design

Spokojenost s celym nakupem


Lukáš

12. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Kvalita
 • Grafika
 • Nic

Dobrý poměr kvalita cena.


Pavel

12. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Vše ok

Vše ok