Pioneer VSX-S520D černý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Skvělý společník

Vytvořte si atmosféru kina i v pohodlí Vašeho domova. Pioneer VSX-S520D-B se šesti 80 W kanály je spolehlivý AV receiver, který bez pochyb bude splňovat všechny Vaše požadavky, a to stejně po technické i vizuální stránce. Ať už při sledování filmů, televizních programů nebo poslechu hudby, svým kvalitním zněním Vás zcela strhne. S podporou Ultra HD (4K/60p/4:4:4/24 bitů) s digitální ochranou proti kopírování HDCP 2.2 si užijete vysokou kvalitu videa na televizorech, které tuto funkci podporují. MCACC automatický kalibrační systém opravuje možné odchylky. 

Dokonalý obraz i zvuk 

Připraven je pro přehrávání standardů nové generace HDR (High Dynamic Range) a BT.2020. Můžete se tak těšit na širší spektrum jasu a vyšší kontrast. BT.2020 nabízí mnohem širší gamut než současný. Scény jsou navíc ještě podstatně živější. Poslech digitálních stanic na vysoké úrovni, s křišťálově čistým zvukem a bez jakéhokoliv rušení zajistí integrovaný tuner DAB, DAB+. Právě díky němu budete moci poslouchat všechny Vaše oblíbené stanice. 

Konektivita

Možností propojení i s jinými zařízeními jsou poměrně široké. Zařízení se vyznačuje Google Cast podporou, čímž víte snadno a rychle streamovat Vaši oblíbenou hudbu do reproduktorů. Bez ohledu na to, kde se v prostoru nacházíte, přes aplikaci ji umíte ovládat na zařízeních iPhone, iPad, Android, Mac, Windows a Chromebook. Disponuje dále vestavěným Wi-Fi adaptérem, který je dvoupásmový, přičemž podporuje frekvenční kanál 5 a 2,4 GHz. Nelze opomenout ani Bluetooth technologii, AirPlay funkci či podporu mnoha služeb jako jsou Spotify, TuneIn, Tidal a Deezer. FlareConnect je pokročilá technologie, která je stabilní, přičemž zrcadlí jakýkoliv zvukový zdroj připojen k AV receiveru. 

FlareConnect - správa přehrávání v domácnosti

Technologie FlareConnect* sdílí zvuk ze sítě a externího audio vstupního zdroje mezi kompatibilními komponenty. Vychutnejte si snadné přehrávání hudby z LP desek, CD, služeb síťové hudby a dalších podporovaných komponentů a reproduktorů multiroom. Výběr hudby a správa přehrávání v domácnosti jsou zabudovány do aplikace Pioneer Remote App. *Sdílení zvuku z externích vstupů je povoleno s budoucí aktualizací firmwaru. Externí audio vstupy podporující FlareConnect se mohou lišit v závislosti na modelu.

DTS Play-Fi

Přehrávač DTS Play-Fi* bezdrátově přenáší jakýkoliv zvukový obsah z jakéhokoli kompatibilního mobilního zařízení do kompatibilních audio systémů DTS Play-Fi a vytváří ve vaší domácnosti vícenásobný systém. Můžete streamovat různé zdroje na různé reproduktory současně z aplikace DTS Play-Fi. *Vyžaduje aktualizaci firmwaru.

Design 

Atraktivním provedením v černé barvě a ve štíhlém těle Vás okouzlí již na první pohled. Díky kompaktním rozměrům navíc nezabírá příliš mnoho místa, takže Vás při provozu nijak výrazně neomezuje. S výškou jen 70 milimetrů se vejde do většiny poliček či pod televizi. Působí velmi elegantně a nadčasově zároveň a osloví stejně dámy i pány. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ano
  • Počet kanálů 6
  • Výkon na kanál 80 W
  • Airplay Ano
  • HDMI vstupy 4
  • HDMI výstupy 1

Další vlastnosti

Značka: Pioneer
? Smart: Ano
Počet kanálů: 6

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Wi-Fi standardy: 802.11a, 802.11n, 802.11g, 802.11b
Počet digit.vstupů: 2
Počet analog.vstupů: 2
? Airplay: Ano
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Výška: 7 cm
Hloubka: 32,5 cm
Hmotnost: 4 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2x batéria AAA

Zvuk

Audio dekodéry: Dolby Digital Plus, DTS-HD HR, DTS Neo: 6, Dolby Pro Logic II, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD
Výkon na kanál: 80 W
Multizone: Ne

Rádio

DAB: Ano

Ostatní

Kód produktu: VSX-S520D-B

Všechny parametry

Recenze Pioneer VSX-S520D černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Pioneer VSX-S520D černý