Pioneer VSX-S520 černý vystavený kus s plnou zárukou

5.1-kanálový AV receiver Pioneer VSX-S520-B si získá Vaše sympatie již na první pohled. Svým štíhlým tělem působí velmi elegantně a nadčasově zároveň a navíc se vejde téměř do každé skříňky. Zabírat bude skutečně jen minimum místa. Reprodukcí, kterou bude zajišťovat po celou dobu Vás zcela strhne. Ať už při sledování filmů, koncertů nebo zápasů. Vy i ostatní členové rodiny z něj budete nadšeni. Navíc nabízí několik možností pro streamování Vaší oblíbené hudby. Například přes Bluetooth technologii, AirPlay funkci nebo internetová rádia. Kalibrační systém MCACC účinně opravuje případné odchylky. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 26 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Perfektní společník

Pioneer VSX-S520-B je 5-kanálový AV receiver, pomocí kterého si užijete oblíbené filmy, sportovní zápasy nebo hudební koncerty v ohromné ​​kvalitě. V pohodlí svého domova si tak vytvoříte atmosféru, která Vás zcela strhne. Zaručeně bude svým provozem splňovat všechny Vaše stanovené požadavky. Užijete si prostorový zvuk, ale i hudbu ve vysokém rozlišení.

Vysoce kvalitní zvuk

Šest 80 wattových kanálů budou zárukou bohatého výkonu, který Vás bude doprovázet po celou dobu. Plnou hlasitost si budete moci užívat bez jakékoliv deformace zvuku. MCACC je automatický kalibrační systém, který se postará o využití potenciálu i tam, kde na první pohled není. Spolehlivě opravuje možné odchylky.

Streamování

Prostřednictvím DLNA využijete domácí úložiště. Své oblíbené skladby však lze přehrávat i přes předplacené online služby, internetové rádia, přes Bluetooth technologii nebo funkci AirPlay, což ocení zejména uživatelé Apple zařízení. Možnosti využití jsou tak opravdu široké, o čem se i samy velmi rychle přesvědčíte. Pro jaký zdroj se už rozhodnete je již na Vás.

Design

Atraktivní moderní design tohoto AV receiveru Vás okouzlí již na první pohled. Svým štíhlým tělem a výškou pouze 70 milimetrů dokonale vynikne na každé skříňce, přičemž bude zabírat jen minimum místa. Černým provedením navíc bude ladit ke většině televizních obrazovek. Nenechte se však zmást jeho kompaktním provedením. I přesto podává ohromný výkon a špičkový hudební projev za každých okolností. I v tomto případě platí: "malý, ale šikovný".

FlareConnect - správa přehrávání v domácnosti

Technologie FlareConnect* sdílí zvuk ze sítě a externího audio vstupního zdroje mezi kompatibilními komponenty. Vychutnejte si snadné přehrávání hudby z LP desek, CD, služeb síťové hudby a dalších podporovaných komponentů a reproduktorů multiroom. Výběr hudby a správa přehrávání v domácnosti jsou zabudovány do aplikace Pioneer Remote App. *Sdílení zvuku z externích vstupů je povoleno s budoucí aktualizací firmwaru. Externí audio vstupy podporující FlareConnect se mohou lišit v závislosti na modelu.

DTS Play-Fi

Přehrávač DTS Play-Fi* bezdrátově přenáší jakýkoliv zvukový obsah z jakéhokoli kompatibilního mobilního zařízení do kompatibilních audio systémů DTS Play-Fi a vytváří ve vaší domácnosti vícenásobný systém. Můžete streamovat různé zdroje na různé reproduktory současně z aplikace DTS Play-Fi. *Vyžaduje aktualizaci firmwaru.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ano
 • Bluetooth Ano
 • Počet kanálů 6
 • Výkon na kanál 80 W
 • Airplay Ano
 • HDMI vstupy 4
 • HDMI výstupy 1

Další vlastnosti

Značka: Pioneer
? Smart: Ano
Počet kanálů: 6

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Wi-Fi standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a
Počet digit.vstupů: 2
Počet analog.vstupů: 2
? Airplay: Ano
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Výška: 7 cm
Hloubka: 32,5 cm
Hmotnost: 4 Kg

Zvuk

Audio dekodéry: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Pro Logic II, DTS Neo: 6, DTS-HD HR
Výkon na kanál: 80 W
Multizone: Ne

Rádio

DAB: Ne

Ostatní

Kód produktu: VSX-S520-B

Všechny parametry

Recenze Pioneer VSX-S520 černý

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Karel, 20.3.2020

Skvělý zvuk, pro mě dostačující výkon. Líbí se mi funkce Wi-Fi standby (na mobilu si pustím hudbu, zvolím hrát do zařízení a AV se samo zapne) Výstup pro pasivní woofer je taky fajn. Menu pro nastavení jednoduché a intuitivní a celé se to dá ovládat přes appku, takže prakticky není potřeba DO. Display má 3 hodnoty jasu, nebo je možné jej zhasnout. Procházení složek flash disku přes mobil je dosti rychlé. Co mi chybí, nebo jsem na to ještě nepřišel, je náhodné přehrávání z flashky nebo z NASu. Play-fi používám při přehrávání hudby z NTB. Pro video v pohodě postačí Wi-Fi Direct. ... zobrazit víc

 • cena/výkon
 • hudební výkon dostačující
 • minimum analogových vstupů (i tak jej jich dost) a tím pádem -
 • slim provedení
 • Služby jako Spotify nebo Deezer nefungují bez telefonu či tabletu,
 • oboje požaduje placenou verzi.
 • Podpora Play-Fi pro video z notebooku požaduje zakoupení (není to horentní suma).

Příslušenství k Pioneer VSX-S520 černý