Pioneer VREC-DZ700DC


Autokamera, Rozlišení: 2 Mpx, Úhel záběru: 160", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 27,5 sn/s, Úhlopříčka: 2", Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC, Podporované videoformáty: H.264, Obrazové formáty: jpeg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, Wi-Fi, GPS. Více info


Věrnostní cena 6 890 Kč

Noví i stávající členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 99 Kč.

Cena 6 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 70 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sada přední a zadní záznamové kamery do auta Pioneer VREC-DZ700DC se snímačem SONY STARVIS™ CMOS umožňuje nahrávat videa v rozlišení Full HD 1920 × 1080 pixelů. Je vybaven modulem GPS pro záznam rychlosti, času, aktuální polohy a směru jízdy. Může se pochlubit úhlem záběru až 160° a nočním režimem pro čisté záznamy i v noci nebo v tunelu. Samozřejmostí je také integrovaná Wi-Fi, parkovací režim, fotografický režim nebo technologie WDR/HDR pro dynamický rozsah obrazu. Má také nepřetržitý bezpečnostní režim a audio/video výstup. Součástí balení je 16GB paměťová karta microSD.

Videa v rozlišení Full HD a úhel záběru až 160°

Autokamera Pioneer VREC-DZ700DC v moderním černém provedení se hodí do interiéru každého vozu. Má 2" displej a umožňuje nahrávat videa v rozlišení Full HD. Pro zachycení širokého spektra informací a mrtvých úhlů se může pochlubit zorným úhlem až 160°. Nepřehlédnete tak cyklisty, chodce ani motocyklisty přijíždějící zprava nebo zleva.

Snímač SONY STARVIS a funkce nočního režimu

Pro nahrávání vysoce kvalitních záznamů z vašich cest ve dne, ale i v noci, je kamera Pioneer VREC-DZ700DC vybavena funkcí nočního režimu. Fotoaparát využívá snímač SONY STARVIS a pořizuje snímky s vysokou citlivostí.(Přední kamera WDRzadní kamera WDR/HDR.) Tato pokročilá technologie se stará o dynamický rozsah při náhlé změně jasu.

Parkovací režim s nepřetržitým bezpečnostním režimem

O své vozidlo se nemusíte bát, ani když ho nemáte na dohled. Záznamová kamera je totiž vybavena praktickým parkovacím režimem, který sleduje přední a zadní část vašeho vozu, i když je zaparkovaný. Abyste se vyhnuli možnému vybití baterie, najdete v balení napájecí kabel pro trvalé napájení z autobaterie, který zajistí nepřetržitý bezpečnostní režim a 365 dní nepřetržité ochrany.

Integrované připojení Wi-Fi a modul GPS

Vestavěný modul GPS se postará o detailní záznam vašich cest. Budete moci sledovat rychlost, čas, aktuální polohu a směr jízdy. Pro připojení kamery Pioneer VREC-DZ700DC k telefonu prostřednictvím aplikace Dash Camera Interface nechybí podpora bezdrátového připojení Wi-Fi. Aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android nebo iOS. (Dostupnost aplikace se liší podle země.)

Obsah balení: karta microSDHC 16 GB, napájecí kabel nabíječky do auta (5 m), držák, 2× kabel pro připojení zadní kamery, AV kabel (5 m), utěrka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 160 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Pioneer VREC-DZ700DC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi