Pioneer VREC-DZ600

  • Sleva 20 %

Autokamera, Rozlišení: 2 Mpx, Úhel záběru: 160", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 27,5 sn/s, Úhlopříčka: 1,5", Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC, Podporované videoformáty: H.264, Obrazové formáty: jpeg, Zabudovaná baterie: Ano, Vestavěný mikrofon: Ano, G-Shock senzor: Ano, Fotorežim: Ano, Parkovací režim: Ano, Wi-Fi: Ano, GPS: Ano. Více info


Cena 4 789 Kč

Sleva 20 % z předcházející ceny: 5 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 48 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Přední záznamová kamera Pioneer VREC-DZ600 se snímačem CMOS SONY STARVIS™ umožňuje nahrávání videí ve Full HD rozlišení 1920 × 1080 pixelů. Ve výbavě GPS modul pro zaznamenání rychlosti vozidla, času, aktuální polohy a směru cesty. Pyšní se úhlem záběru až 160° a nočním režimem pro zřetelné záznamy i v noci nebo tunelu. Samozřejmostí je integrované připojení Wi-Fi, parkovací režim, režim foto či technologie WDR/HDR pro dynamický rozsah obrazu. Součástí balení je paměťová karta microSD s kapacitou 16 GB.

Videa v rozlišení Full HD a úhel záběru až 160°

Pioneer VREC-DZ600 v moderním černém provedení se hodí do interiéru každého vozu. Má 2" displej a umožňuje nahrávat videa v rozlišení Full HD. Pro zachycení širokého spektra informací a mrtvých úhlů se může pochlubit zorným úhlem až 160°. Nepřehlédnete tak cyklisty, chodce ani motocyklisty přijíždějící zprava nebo zleva.

 

Snímač SONY STARVIS a funkce nočního režimu

Pro nahrávání vysoce kvalitních záznamů z vašich cest ve dne, ale i v noci, je kamera Pioneer VREC-DZ600 vybavena funkcí nočního režimu. Fotoaparát využívá snímač SONY STARVIS a pořizuje snímky s vysokou citlivostí WDR/HDR. Tato pokročilá technologie se stará o dynamický rozsah při náhlé změně jasu.

 

Režim parkování

O své vozidlo se nemusíte bát, ani když ho nemáte na dohled. Záznamová kamera je totiž vybavena praktickým parkovacím režimem, takže neustále monitoruje okolí vašeho vozu, i když je zaparkovaný.

 

Integrované připojení Wi-Fi a modul GPS

Vestavěný modul GPS se postará o detailní záznam vašich cest. Budete moci sledovat rychlost, čas, aktuální polohu a směr jízdy. Pro připojení kamery Pioneer VREC-DZ600 k telefonu prostřednictvím aplikace Dash Camera Interface nechybí podpora bezdrátového připojení Wi-Fi. Aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android nebo iOS. (Dostupnost aplikace se liší podle země.)

Obsah balení: karta Micro SDHC 16 GB, napájecí kabel nabíječky do auta (5 m), držák, utěrka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 1.5 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 160 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Pioneer VREC-DZ600

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno