Pioneer VREC-DH200

  • Sleva

Autokamera, Rozlišení: 2 Mpx, Úhel záběru: 130", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 27,5 sn/s, Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC, Podporované videoformáty: H.264, Obrazové formáty: jpeg, Zabudovaná baterie: Ano, Vestavěný mikrofon: Ano, G-Shock senzor: Ano, Fotorežim: Ano, Parkovací režim: Ano, Wi-Fi: Ano, GPS: Ano. Více info


Cena 3 789 Kč

Sleva 5 % z předcházející ceny: 3 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 38 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Přední záznamová kamera Pioneer VREC-DH200 se snímačem CMOS umožňuje nahrávání videí ve Full HD rozšlišení 1920 × 1080 pixelů. Vyznačuje se kompaktním designem s rozměry 3 × 3 cm. Nechybí GPS modul pro zaznamenání rychlosti vozidla, času, aktuální polohy a směru cesty. Pyšní se úhlem záběru až 130°. Samozřejmostí je integrované připojení Wi-Fi, parkovací režim či funkce ovládání gesty - Gesture Event Recording. Součástí balení je paměťová karta microSD s kapacitou 16 GB.

Ultrakompaktní kamera s úhlem záběru 130°

Pioneer VREC-DH200 má kompaktní rozměry 3 x 3 cm a elegantní černý design, který zapadne do každého interiéru. Je vybaven snímačem CMOS, který dokáže nahrávat videa v rozlišení Full HD. Pro zachycení širokého spektra informací a mrtvých úhlů se může pochlubit úhlem záběru až 130°. Nepřehlédnete tak cyklisty, chodce ani motocyklisty přijíždějící zprava nebo zleva.

 

Technologie ovládání gesty

Pro rychlé a pohodlné ovládání je kamera vybavena technologií Pioneer Gesture Event Recording . Díky němu můžete zaznamenávat všechny důležité události pouhým ovládáním gesty a nadále sledovat, co se děje na silnici před vámi.

 

Vestavěný modul Wi-Fi a GPS

Integrovaný modul GPS se postará o detailní záznam vašich cest. Budete moci sledovat rychlost, čas, aktuální polohu a směr jízdy. Pro připojení kamery Pioneer VREC-DH200 k telefonu prostřednictvím aplikace Dash Camera Remote nechybí podpora bezdrátového připojení Wi-Fi. Aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android nebo iOS. (Dostupnost aplikace se liší podle země.)

 

Režim parkování

O své vozidlo se nemusíte bát, ani když ho nemáte na dohled. Záznamová kamera je totiž vybavena praktickým parkovacím režimem. Kamera spustí automatické nahrávání, jakmile zjistí jakýkoli pohyb způsobený vibracemi.

Obsah balení: karta Micro SDHC 16 GB, napájecí kabel (3,5 m), držák, nabíječka do auta, oboustranná instalační páska, utěrka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 130 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Pioneer VREC-DH200

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno