Pioneer SE-CH9T-K

Nákupem získáte 31,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Sluchátka Pioneer SE-CH9T-K jsou certifikovány pro reprodukci Hi-Res Audia se zvukovým rozsahem až 50 kHz. Sluchátka disponují 9,7 mm reproduktory, díky kterým mají sluchátka nejen čisté a přesné basy, ale také i detailnější zvuk. Sluchátka mají odnímatelný propojovací kabel o délce 1,2 m s integrovaným mikrofonem a tlačítkem pro snadné přijímání a ukončení telefonického hovoru. Velkou výhodou sluchátek SE-CH9T je jejich konstrukce, která poskytuje pohodlné a bezpečné nošení, abyste snížili rušení od nárazů do kabelu, takže si budete nadále vychutnávat jen hudbu. Součástí balení je sada 3 velikostí náušníků a taštička. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Sluchátka Pioneer SE-CH9T navržené pro Hi-Res Audio

Logo Hi-Res Audio potvrzuje reprodukci plné šířky pásma ve formátech s vysokým rozlišením. Zažijte ticho detailů a smysl pro prostor, který jste dosud neslyšeli ve své oblíbené hudbě.

Hluboké a přesné basy

Aby se zabránilo rezonancím, které způsobují rozmazání zvuků nízké frekvence, zabraňuje tomu dvousložková kovová konstrukce s mosazným zvukovodem a hliníkovým pouzdrem.

Odpojitelný kabel

Precizní konektory MMCX umožňují v případě potřeby odpojit kabel sluchátek. Pokud je váš kabel náhodně poškozen, můžete ho před koupí nových sluchátek snadno vyměnit. Přívodní kabel je vybaven integrovaným mikrofonem a tlačítkem, což umožňuje snadné přijímání a ukončení telefonického hovoru.

Specializované dynamické měniče

Hi-Res Audio zachycuje širší frekvenční spektrum, které poskytuje podrobnější zvukový obraz. Specializované dynamické měniče 9,7 mm reprodukují zvuk za hranicí 40 kHz a výsledkem je hudba, která je podrobnější a přirozenější, jak jste si zvykli poslouchat na CD nebo z komprimovaných digitálních souborů.

Design a ergonomie

Velkou výhodou sluchátek Pioneer SE-CH9T je jejich konstrukce, která poskytuje pohodlné a bezpečné nošení, abyste snížili rušení od nárazů do kabelu, takže si budete nadále vychutnávat jen hudbu. Silikonové koncovky dodávané v S/M/L velikosti poskytnou pohodlí i při dlouhodobém používání.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Frekvenční rozsah (Hz) 5 - 50000
 • Citlivost 108 db
 • Impedance 26 OHM
 • Rozhraní 3,5 mm
 • Styl nošení do uší
 • Ovládání hlasitosti Ne
 • Potlačení šumu Ne
 • Odnímatelný kabel Ano
 • Délka kabelu 1,2 m

Další vlastnosti

Značka: Pioneer
Impedance: 26 OHM
Ovládání přehrávání: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 7 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 5 - 50000
Citlivost: 108 db
Ovládání hlasitosti: Ne
Potlačení šumu: Ne

Konektivita

Rozhraní: 3,5 mm
Odnímatelný kabel: Ano
Délka kabelu: 1,2 m

Vzhled

Styl nošení: do uší

Ostatní

Kód produktu: SE-CH9T-K

Všechny parametry

Recenze Pioneer SE-CH9T-K

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Pioneer SE-CH9T-K